Wpis z mikrobloga

Potrafię przyznać się do błędu, gdy go popełnię. Tak właśnie jest i tym razem.
Dlatego wołam @Alojzyna i @MsChokesondick, bo miałyście rację.

Dziewczyna z którą się spotykałem mentalnie okazała się zwykłym dzieciakiem, którym z łatwością manipuluje jej siostra i matka. Jak tego wcześniej nie zauważyłem? Oczywiście ogłupiło mnie jej atrakcyjne, młode ciało i po prostu nie chciałem tego widzieć XD No cóż, co poruchałem to moje. Płynie z tego nauczka na przyszłość, że 18 latki, to serio jeszcze dzieci, więc związku z nimi nie ma co budować ¯_(ツ)_/¯

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 6
@secret_passenger: Nie wszystkie. Ale szkoda mi brodzić w szambie, aby wyławiać perełki. W sumie mogłem to napisać.

No i generalnie jestem już zmęczony kobietami. Wszystkie ostatnio poznawałem przez Tindera i Badoo. Łatwo tam o seks, ciężko o kogoś wartościowego do stałej relacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokustnik: ale to w każdym przedziale wiekowym działa tak samo. tutaj wiek nie ma nic do rzeczy

oczywiście że założenie że 25 latka jest bardziej dojrzała od 18 jest prawdziwe. ale czy to znaczy że nie warto rozwijać znajomości z tą drugą? nie. bo ludzie to nie statystyka, numerki i metryka
@secret_passenger: Masz oczywiście rację. Niemniej zawsze wiąże się to z grzebaniem w szambie, aby wyłowić perłę. Pytanie tylko jak głęboko trzeba w to szambo się zanurzyć.

Osobiście mam już dość tego nurkowania ¯_(ツ)_/¯