Wpis z mikrobloga

  • 3
@Gregre88: A co Ty wolałbyś dostać ze tak zapytam bo nie ogarniam w czym problem. Tanio? No tanio i co, zarabiamy oboje bardzo dobrze wiec drogie prezenty już nie robią wrażenia. Mało się napracowała? Ok do tego miałem pyszna kolacje którą ugotowała, świeczki i inne pierdoły. Jak dla mnie wystarczy, to nie jakieś wielkie święto.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem komentarzy :/ Dziewczyna wykorzystała przecież trochę czasu by coś takiego zrobić. Może akurat nie miała innego pomysłu, nie ważne. Widać, że się postarała nawet robiąc coś co jest praktycznie bezużyteczne i ostatecznie wyląduje to gdzieś głęboko w szafie, ale co z tego? Tym samym pokazała, że jej zależy bo chciała mu sprawić radość, a chyba o to chodzi? Starać się dla tej drugiej osoby.
Lepsza księżniczka, która ma #!$%@? bo
  • Odpowiedz
@Silvan01: koleżko gdzie ja napisałem że tanio to źle? Jak macie wspólny budżet musiałbym być amebą srając sie, że nie kupiła Ci czegoś drogiego xD kolacja, świeczki, #!$%@? myje dzikie węże zawsze na propsie ale wyraziłem swoją subiektywną opinie na temat tej planszy która jest według mnie mocno przeruchanym (przy tym mało pracochłonnym co jest dla mnie polackim kryterium bo czy lepiej żeby się #!$%@? jak dzik przy tym?) pomysłem
  • Odpowiedz