Wpis z mikrobloga

Honda CRX czy Toyota Celica VII czy może coś innego (JDM)? Piszcie w komentarzach opinie nt. tych samochodow. Dodam, że spalanie ma znaczenie chociaż wiem, że wysokiego nie uniknę ale mogę uniknąć samochodu z drogimi naprawami i dlatego robię tę ankietę.
#honda #jdm #lexus #toyota #mazda #samochody #motoryzacja

Ktory

  • Toyota Celica VII 1.8 13.0% (9)
  • Honda CRX 18.8% (13)
  • Lexus IS200 58.0% (40)
  • Honda Accord VI 2.0 10.1% (7)

Oddanych głosów: 69

  • 47
  • Odpowiedz
@Dorhak: Celica T230 ma specyficzny wygląd, więc kwestia czy ci sie spodoba. No i z tej czwórki będzie najmocniejsza, bo w serii ma 140 albo 190 koni w zależności od silnika(mocniejsza ma 2zz-ge, ten sam silnik co w Lotusie Elise)

CRX w Del Sol jest słaby, ciasny i ciężko go znaleźć w dobrym stanie, z kolei niekatowanego Cybera z oryginalną podłogą nie znajdziesz już w ogóle.

Co do Lexusa, to
  • Odpowiedz
@MUDAMUDAMUDA: Accord korpo zamulacz? Z Vteciem i 147 koniami w coupecie? no nie wiem, a co do Celici to ja podalem te samochody bo mi sie podobaja wszystkie wiec nie pytam o wyglad tylko o to czy sa awaryjne a jak tak to jak z cenami czesci i najczestszymi usterkami
  • Odpowiedz
@pieknyandrzej: podoba mi sie bo jest podobna do civica v/vi w hatchu ktorych nie ma na rynku a jak sa to po 75km i zero perspektyw na ich zwiekszenie ale nie wiem czy spalanie i naprawy mnie nie pochlona
  • Odpowiedz
@MUDAMUDAMUDA: w kazdym razie crx wrzucilem tylko dlatego bo civicow w hatchu w polsce nie za duzo na sprzedaz a co do is200 to wrzucilem go chociaz nie wiem czy utrzymam takie auto i czy nie lepiej zamiast tego kupic e36 bo chyba nawet tansze w utrzymaniu i spalaniu
  • Odpowiedz
@Dorhak: no to z usterkami w T230 jeśli nie będzie problemu z blacha to nie bedziesz miał problemu w ogóle. Mechanicznie są świetne z tego co wiem, chociaż to wiedza tylko od znajomego
  • Odpowiedz
tam silnik poniżej chyba 6tys obrotów nie ma momentu i co za tym wynika nie pali za dużo - potem załącza się lift i idzie jak diabeł. to jest w sumie auto nieznane wśród sebixów hondziarzy i można coś dorwać ciekawego. jeśli chodzi o części to oprócz zawieszenia i silnika masz normalną rolkę i co za tym idzie rozsądnie wycenione części i bezawaryjność. problem tylko jest taki, że trzeba mieć jakiegoś ogarniętego
  • Odpowiedz
@pieknyandrzej: wlasnie sprawdzilem spalanie i 8 litrow :o niewiele jak na 192 kuce pod maska i imo to sie stal glowny faworyt moj teraz, bo nie wiem czy is czy celica maja do niego podjazd nie w mocy ale w spalaniu i awaryjnosci
  • Odpowiedz
@MUDAMUDAMUDA: a o tej corolli 192 slyszales cos? bo jak dla mnie to jest moje remedium, bo na poczatku szukalem mocniejszego civica (105 kucy) z rozsadna blacharka w hatchu i nic a tu jak grom z jasnego nieba hatch podobny do syfika i o 2.5 wiekszej mocy a spalaniu 1-2 litry wiekszym no ale ten sportowy wyglad celici...
  • Odpowiedz
@Dorhak: dobrze utrzymanu lexus bedzie nieawaryjny, ale części eksploatacyjne mogą być sporo droższe. problem może być z upolowaniem niezarżniętego, zadbanego egzemplarza. no i w lexie masz bagażnik wielkości walizki - chyba, że kupisz kombi, ale jego wygląd jest mocno dyskusyjny
  • Odpowiedz