Wpis z mikrobloga

@rybsonk: #!$%@?ło mnie jak wszyscy pisali, że te pieniądze na pewno pójdą na leczenie raka XD
Przecież to trzeba być idiotą żeby wierzyć, że ten zbrodniczy reżim odpuściłby propagandową kasę XD
Ta ... oddolnie się coś rusza, tak samo jak przy podwyżkach podatków, nowych podatkach i milionie innych #!$%@? akcji XD
Osobiste tragedie zwykłych ludzi. Oni nie palą opon pod Sejmem. Oni cierpią w ciszy. I dostają NIC, zero wsparcia. Bo po co? Są nic niewarci jako elektorat. Przecież zawsze mogą zrobić zrzutkę na jakimś portalu. Ważne żeby hajs się zgadzał w zarządach spółek państwowych. Co tam zapłakani i bezradni rodzice. Ale wg. pisowskich troli, to pewnie też ustawiona prowokacja.
@CyfrowyD: Ale wiesz co? Ja nie pisałam, jednak uważałam, że to oczywiste, że nie ma innej opcji. Wg. mojego rozumowania, nikt nie jest tak bezczelnym, głupim i pozbawionym empatii. Nawet jeżeli nie na onkologia, to te pieniądze powinny dostać szkoły albo samorządy, które teraz muszą ciąć koszty. No i masz trochę racji, bo teraz ja kwestionuję moją inteligencję, nie posłowie pis.
@justypl: Najbardziej mnie zaskoczyło, szczerze mówiąc, powtarzanie tweeta osoby z opozycji na mikroblogu o przekazaniu funduszy na walkę z rakiem, a potem kolejnego dnia środkowego palca osoby z pis. Tak jakby to coś mogło zmienić. O wiele więcej jest beneficjentów programów socjalnych i rozdawnictwa PiS niż osób przejmujących się kierunkiem w którym to wszystko zmierza. Już sobie hodują nowy elektorat zwolnieniem z podatku osób < 26 roku życia dodatkowo dobijając samorządy.
Przecież to trzeba być idiotą żeby wierzyć, że ten zbrodniczy reżim odpuściłby propagandową kasę


@CyfrowyD: Ja nie dowierzam że to tak idzie na propagandę wszystko. Do pisania pasków 2mld nie trzeba. Raczej bstawiam że to jeden z kanałów "wycieku" pieniędzy publicznych do kieszeni prywatnych
@CyfrowyD: Podpisuję się pod wszystkim co napisałeś. Niestety. Pis wygrywa, bo nie ma opozycji. Brakuje alternatywy. Rządząca partia z powodzeniem tuszuje wszelkie afery i głosuje ustawy, a społeczeństwo przyklaskuje. Przykład? Podatek cukrowy, śmiech na sali. Nawet ja nie wierzę, że procent tych wpływów zostanie przeznaczony na edukację i służbę zdrowia. Trzynasta emerytura z Funduszu Solidarnościowego, CPK i jego już pobierający wypłaty zarząd, i TVP i... Tak szczerze, to ręce opadają. Pis