Wpis z mikrobloga

Nadszedł ten dzień, w którym Sziszolek przejdzie prawdziwy egzamin. #sziszucontent

KONDUKTORSKA PRÓBA TRAW

Dziś do obrobienia mam cztery pociągi i chyba z 40 stacji przy czym już po jednym (ze względu na Piątek) będę błagał o szklankę wody. Ktoś może spytać jak @Monaco - Michaś, ale co w tym takiego strasznego? Albo jak @SzaraSara pośmiać się, bo w KD robi takie rzeczy codziennie. Ewentualnie @Pociongowy, który absolutnie nie robi już nic, a nawet po prowiant nie chce mi skoczyć. No i @sas1906, którego będę mijał dziś nieskończoną ilość razy bez względu na miejsce w którym przebywa.

Cztery piątkowe pociągi pełne studentów, ludzi bez biletów, złożone z pewnie 9 wagonów (pozdro Malczewski) na których prace skończę o 21:09. Przy odrobinie szczęścia, bo czas na zmianę pociągu mam diametralnie krótki, a torów na Poznań mamy jeden.

Dochodząc do sedna* mojego wpisu rozpaczy:

Wrocław Gł. (9:14) - Poznań Gł. (11:56) via Żmigród, Leszno pociągiem 38102 Zefir

Poznań Gł. (12:37) - Wrocław Gł. (15:30) via Kościan, Leszno pociągiem 8302 Malczewski

Wrocław Gł. (15:33) - Katowice (18:19) via Opole Gł., Strzelce Opolskie, Gliwice pociągiem 82100 Bolko

Katowice (18:27) - Wrocław Gł. (20:59) via Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole Gł. pociągiem 26102 Morcinek

* zacząłem podawać godziny obsługi pociągu, a nie samej jego trasy co oznacza, że liczę czas od momentu przyjazdu na peron do momentu opuszczenia przez pociąg danej stacji
Pobierz Shishu - Nadszedł ten dzień, w którym Sziszolek przejdzie prawdziwy egzamin. #sziszuc...
źródło: comment_1581665401yjjD2wh1Wsk5XHUAh23d4K.jpg
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu: jak biegunka łapie się jako opóźniacz to you know the drill ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) K-K już nie uwzględniacie nigdzie? Kiedyś duży węzeł komunikacyjny a teraz lipa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Shishu: Piątki i niedzielę to najgorsze dni. Trzymaj się tam w tych wagonach Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) na regionalnych liniach też mamy dużo roboty, studenci wszędzie jadą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Całe szczęście mam dziś wolne, powodzonka na służbie i piąteczka panie konduktorze od Pana konduktora