Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Opowiem Wam moją dzisiejsza historię

chcieli mi ukraść auto, udaremnilem w momencie jak ziomek siedział już w aucie i go odpalał


Byliśmy z kotem u weterynarza. Wychodzimy a tu w moim aucie siedzi ziomek i coś swiruje. Podszedłem jeblem w drzwi i mówię "#!$%@? z mojego auta" wyszedl, zamachnął się na mnie i odszedł. Ja odrazu 112 i opisuje sytuację. Jak on poszedł to za nim odrazu auto pojechało, czyli nie był sam. Auto na zapłonie, ale że oglądałem kryminały to nic nie dotykałem i czekałem na policję. Przyjechała policja, posmieszkowalismy, potem czekałem na techników. W tym czasie akumulator zdechł . Jak technicy przyszli to oglądaliśmy całe auto, i z tyłu było przytarcie na kurzu, tak jakby coś przyłożyli, uszkodzony zamek w drzwiach kierowcy i ślad na masce, okazało się że wyrwali jeden bezpiecznik. Wezwałem lawetę z hondy, odpaliliśmy go, ale komputer swiruje plus zamek w drzwiach więc go wzięli i jutro mam dzień swirowania na komendzie, w hondzie i z ubezpieczycielem.

#honda #civic #warszawa #praga #kradziez #zlodzieje ##!$%@?
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krakofski: w tym momencie to nie wiem czy nie wolałbym żeby mi go #!$%@?. Obawiam się że teraz moje auto będzie na tapecie u tych #!$%@?ów i czy np jak nie będę wychodził ze sklepu znowu ich nie spotkam. #!$%@? wie jak się to wtedy skończy
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak: nie wiem czy do x gena są juz mechaniczne blokady na skrzynię ale takie zabezpieczenie najdłużej się łamie. ewentualnie można założyć pewien sprytny elektroniczny immobiliser. do 8gena ja i moj kumpel montowalismy u elektryka pod wawą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wycz: stary, i tak złamią i tak. To tylko auto. Bardziej się cieszę że mi i dziewczynie się nic nie stało. Auto #!$%@?, gap zapłacony
  • Odpowiedz
@Mr_Swistak: w sumie jak masz gapa to mogli #!$%@?, nie musialbys teraz zuzywac znizek na naprawe po tych #!$%@?, szkody kradziezy samochodu nie zabieraja znizek
Ale prawda taka, jak napisales najwazniejsze ze wyszliscie calo z tego incydentu, a tym #!$%@? niech glowy pousychaja
  • Odpowiedz