Wpis z mikrobloga

No itam itam #mirkowyzwanie #bonzo inerzeszy
Długo zajęło mi wykonanie tego czelenu od @ZielonyGandalf ale jakoś się udało. Znalazłem kolegę, który zamienił się ze mną na zmiany, spakowałem co trzeba w auto i ruszyłem. Ach może, ach Bełchatów. Kto zna miejscówkę ten zna, kto nie zna, to trudno. Drogo bo drogo, ale czasem warto się odchamić i zjeść loda. Zestaw podpasował idealnie. Punkt A to właściwie moje hobby... baa, to właściwie moja praca, moje życie, tylko tutaj w wersji grzanej, czyli takiej Delux Bełchatów Edyszyn. Normalnie wole zimne, ale czego się nie robi dla czelenów od Bonzologów.

a) Zrób grzańca (herbatę, wino lub piwo) i podaj na niego przepis.
b) Spróbuj morsowania.
c) Jeśli stan włosów na to pozwala, przez 7 dni noś inną fryzurę/upięcie. Pokaż zdjęcia

Przepis prosty. Odpalamy bojler, podgrzeamy piwo, wrzucamy do kubana co tam trzeba (pomarańcza, cytryna, imbir, cynamon, suszona śliwka) i benc... Pyszny grzaniec. Powinien być jeszcze miód, ale zapomniałem go zabrać.
Na koniec przypomniało mi się, że zapomniałem o plakietce identyfikacyjnej, no ale to moje pierwsze #mirkowyzwanie więc miałem prawo zapomnieć. Bo ja....
Stowarzyszenie-Stop-Heterom - No itam itam #mirkowyzwanie #bonzo inerzeszy
Długo zaj...

źródło: comment_1581605500MIIGpMHlDceftqCAYt7bZE.jpg

Pobierz
  • 6