Wpis z mikrobloga

@ampap: Zaraz, czy w ogłoszeniu o tym że ktoś chce kupić mieszkanie jest coś niemoralnego i godnego napiętnowania?

Jak na podstawie tego ogłoszenia stwierdziłeś że to wał, oszustwo, próba oszukania kogoś?

Jeśli (hipotetycznie) mam na imię Mateusz i razem z jakąś Izą chcę kupić mieszkanie za gotówkę, może być do remontu, nie zamierzając przy tym nikogo oszukać, to jak mam napisać ogłoszenie żeby było uczciwie? ¯\_(ツ)_/¯
wał, oszustwo, próba oszukania kogoś na mieszkanie (zazwyczaj kupuja od starszych osob za niższa cene udając młoda pare a potem sprzedają z zyskiem)


@ampap: wyjasnisz gdzie tu oszustwo (poza tym ze np nie sa mloda para?)
Jakbys nie wiedzial to w handlu o to chodzi zeby kupic taniej a sprzedac drozej.
I jesli znajda sie tacy co sprzedaja taniej to raczej tylko ich wina-nikt im pistoletu do lba nie przyklada.

Tez
@KEjAf: tak jest ponieważ Ci ludzie podają sie za kogoś kim nie są tylko po to zeby zarobić na tym pieniadze.
na takiej podstawie z wystarczy wpisac numer w google
@ampap: a Ty to kulturalnie nie potrafisz tylko odrazu inwektywy?
Misiu kolorowy oni se nawet moga mowic ze sa z marsa i wuj mnie to obchodzi.
Jak jakis idiota daje sie nabierac i przez to sprzedaje taniej to jego strata.
Dopoki placa tyle na ile sie umowili to nie ma oszustwa.
@ampap: Wciąż nie rozumiem na czym polega oszustwo.

Jeśli ich imiona to Mateusz i Iza i chcą kupić mieszkanie (które może być do remontu) za gotówkę - i dokładnie to napisali w ogłoszeniu, to w którym miejscu podają się za kogoś kim nie są?

Gdyby to byli Andrzej i Filip i napisali że tak się nazywają to tak samo oszukują - a jakie powinni mieć imiona żeby móc kupić mieszkanie uczciwie?
@KEjAf: nie karm trola jak widac nie dosc ze trol to jeszcze kultury brak-starczy ze piszesz cos wbrew jemu wszechmadremu to juz uzywa jezyka ktorego raczej na wykopie nie jest dozwolone uzywac?
@KEjAf: OSZUSTWO POLEGA NA PODSZYWANIU SIE POD MŁODE PARY W CELU ZAKUPU MIESZKANIA W KORZYSTNIEJ CENIE (STARSI LUDZIE SIE NP NA TO NABIERAJĄ) czy teraz rozumiesz? to agencja ktora potem wystawi to mieszkanie drożej
wszystko jest opisane na tagach ktore dałem w poście
@ampap: ale przecież tam nie jest napisane że "jesteśmy młodą parą i chcemy z tego względu kupić mieszkanie w korzystnej cenie", więc skąd to wnosisz?

I skąd wiesz że to agencja? Google nie znajduje tego numeru.
I nie jest tam też napisane że to nie jest agencja. Być może jest i jeśli zadzwonisz to uczciwie powiedzą że jest.

Rozumiem że to oszustwo jeśli ktoś napisze na przykład że chce mieszkanie za