Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Witam serdeczne,

Mam dylemat. Lada moment kończy mi się abonament na telefon i powiedziałem sobie, że teraz przechodzę na kartę lub mix. Szukam jakieś sensownej oferty z dużym pakietem internetowym 20gb+. Mixy oferują raczej śmieszne pakiety typu 5 lub 7 gb za około 30-50 zł.
Zastanawiam się nad ofertą nju mobile za 39zl i pakietem 20gb który rzekomo się z czasem powiększa. Czy ktoś może z tego korzysta i opowie coś więcej jak to działa?

Czy może polecacie coś innego? Chciałbym aby kwota mixa lub karty niw przekraczała 50zl i oferta bez telefonu oczywiście
Pozdrawiam cieplutko ()

#njumobile #tmobile #orange #plus #abonament #siecikomorkowe #wybory #pomocy #wybierajzwykopem
  • 29
  • Odpowiedz
@Vito0 ja za 50 mam w tmobile, darmowe smsmy, mmsy i rozmowy z wszystkimi plus 9 giga neta, za 15 ziko kupuje darmową transmisję danych na netflixa, jutjuba, prima i #!$%@? wie co więc 35 ziko na koncie miesięcznie zostaje na głupoty np. Dla Ciebie dodatkowy transfer, plus akcje promocyjne, teraz było 15 giga neta na walentynki za darmoszke
  • Odpowiedz
Lajt mobile sobie obyczaj. abo za 20 złoty, darmowe połączenia i sms i 30Gb. Opłata startowa 30zł, później 20 co miesiąc. Sam będę przenosił numer ze zwałowanego Playa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ulomka: kurde nie słyszałem nigdy o takiej sieci, będę musiał poczytać na ten temat. Jeżeli jest 15gb to nie ma opcji aby cokolwiek mi zostało na następny miesiąc. 20gb jest często za mało więc z 15 by było słabo ale dzięki za info
  • Odpowiedz
@Vito0 ja mam ten nju za 30.
Nie pamiętam po jakim czasie się to zwiększa ale mam już 30gb. Za 39 miałbym 60.
Ogólnie mi jest ciężko wykorzystać 30 ale niektórzy nie mają problemu z 50:)
Szczerze polecam ten abonament. Zerwać możesz w każdej chwili a nie umowa na 2 lata. Mają tam jakieś tandemy i inne promocje, które dają na prawdę ciekawe bonusy. No i sieć Orange nie jest najgorsza.
  • Odpowiedz
@Vito0 a i jeszcze jest tam opcja że nie jest powiedziane że zapłacisz te 30zl bo jeżeli nie piszesz SMS i mało dzwonisz to nie płacisz ;) możesz sobie wejść na stronę i zrobić symulacje swoich kosztów. Może wyjść abo za 20zl ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vito0: zobacz ofertę orange na rok. To pewna firma raz płacisz 360zl i masz 1TB + nielimitowane rozmowy/sms/mms. Miesięcznie 30 za 85gb i nolimit.
  • Odpowiedz