Wpis z mikrobloga

Patrzę na tag i tego dzbana fullversion zbanowali, szkoda, że na tak krótko. Kibicuje Cracovii i za takich ludzi jest mi wstyd, zamiast żyć życiem swojego klubu to żyje przeszłością i antywisla. Pewnie jest z tych co wyrywają kable w domu bo są z telefoniki #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cracovia #wislakrakow
  • 9
  • Odpowiedz
@d_m_g: chyba każdy normalny kibic się wstydzi. Do mnie kiedyś się pruł w wiadomości prywatnej, że pucuje się do Wisły( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda, że wśród naszych kibiców ( niestety sam bije się w pierś) tak mało osób które coś wrzucają na tag
  • Odpowiedz
@d_m_g: @michal_0107: Owszem, on robi dla Cracovii czarny PR, ale to nie oznacza że akurat Wy macie się wstydzić ;)
Pozostaje mi tylko nakłaniać Was, abyście sami spróbowali ożywić tag #cracovia (tym samym wyrywając go z hegemoni jednego użytkownika). Do tego nie potrzeba dużo. Czasem wystarczy tylko wklejać linki do artykułów na które trafiacie na innych portalach, czasem wystarczy śledzić twitter itd.

Chcę tylko powiedzieć że
  • Odpowiedz
@wykrywacz_dzbana: ja tam lubię klimat derbowy uszczypliwości itp, ale chciałbym żeby było jak nieraz w Anglii że po meczu idzie się na piwo i się gada. Wiadomo ktoś da sobie po mordzie ale to tylko chłopcy #pdk
Jebmie mnie jako kibica Cracovi od 8 lat że Wisła była ubecka a Cracovia żydowska( ͡° ͜ʖ ͡°) powinno się rozliczyć Wiśle po 89 i byłby spokój
  • Odpowiedz
@michal_0107: Trudno się nie zgodzić ze wszystkimi tezami.

Zaznaczę tylko:
- lekka, dżentelmeńska uszczypliwość jest ok i dodaje smaczku, o ile nie jest przejawem nienawiści.
- a kto by nie chciał? Oznaczałoby to rozliczenie przede wszystkim ludzi (tych co byli w Wiśle, a jeden nawet teraz się kręci i psuje). Tzw. "Gruba kreska" Mazowieckiego przekreśliła szanse na taki start nie tylko środowisku wiślackiemu, ale całej krakowskiej polityce (np. gabinet prezydenta miasta), już nawet nie wspominam o innych sferach życia i gospodarki.
- wyroki po 17 latach to też absurd (słowo "niezwłoczność" chyba zniknęło ze słownika
  • Odpowiedz