Wpis z mikrobloga

  • 1
#perfumy towarzysze, ostatnio pisałem o jaguarze Black classic, byłem powąchałem i spodobał mi się Antonio Banderas blue seduction i takie pytanko jak z utrzymywaniem się tego zapachu ? I czy czuć w otoczeniu ? <()>
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Delus o boziu te co mi się podobają to nietrwałe ... Serio... Znowu się wycieczka szykuje ... Albo od kumpla pożyczę tego banderasa i sprawdzę, jeszcze w sumie jedne mnie zainteresowały mianowicie -GUESS Guess 1981 oczywiście męski, czy wiesz może coś o tym zapachu ?
  • Odpowiedz
Co do Banderasa BS to zauważyłem po sobie że zdecydowanie dłużej trzyma w cieplejsze dni. Ostatnio po standardowej aplikacji trzymał 2-3 godziny. Wiosną lub latem potrafił siedzieć 6-7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eric2kretek w sumie to zapomniałem o nim, psilkem sobie i wydawał się spoko zbliżony jak sama nazwa wskazuje do black classic ale wczoraj to poprostu popsikałem się za dużą ilością perfum he he, czyli ty używasz tego gold in Black ? Jak z jego trwałością i projekcją?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@eric2kretek he he no to teraz jak pójdę do Rossmana to będzie ostateczny pojedynek Black classic vs gold in black, dzięki za pomoc teraz bez obaw kupię któryś z tych
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Reevder na pewno są męskie, na testerze mam go od środy i dalej czuje ale już dziś średnio, jest słodki ale nie jakoś bardzo np taki guess 1981 jest dużo słodszy ( i wydaje się kobiecy), słodkość mierze tak że miałem STR8 Red code który byk słodki ( tak mi się wydaje) więcej ci nie napiszę bo serio ja nie umiem tak wyodrębnić jakiegoś konkretnego zapachu jestem w tym Januszem ale
  • Odpowiedz
@Perke: rozumiem, też nie bardzo potrafię wyodrębnić bo mi sie to wszystko miesza ;) ok dzięki pojdzie blindbuy 50 złotych za 100 ml tester to nie dużo
  • Odpowiedz