Wpis z mikrobloga

Moja różowa dzisiaj powiedziała, że Antaeus jest fajny ale to Kouros super pachnie a Naxos jest damski i za słodki. Trochę przypal xD

#perfumy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FELIX90: Tzn? Ja go bardzo lubię, jest odrobinę staroświecki, ale nie uważam, żeby był dziadkowy. Dla mnie to zapach luksusowego mydła. Nie znam starej formulacji niestety ale domyślam się, że było mocno animalnie.
  • Odpowiedz
@FELIX90: Ja nie czuję żadnego moczu xD po prostu mydło. Ale nie od dziś wiadomo, że węch się mocno różni u ludzi. Dla mnie jeśli mojej różowej on nie odrzuca, chociaż twierdzi, że jest dla mnie odrobinę zbyt dojrzały, to znaczy, że większości ludzi będzie pachniał dobrze (ma strasznie czuły węch na smrody). Jutro mam spotkanie z CEO z USA i zamierzam właśnie pachnieć Antaeusem ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
w otwarciu czuję dokładnie to co później ale dodatkowo wyczuwam mocz.


@FELIX90: A to nie wech gra tobie figle i tak odczuwasz miód w skladzie? Mocz w Kouros, Antaeus, Hugo Boss number 1, Lapidus PH to wlasnie przez miod, a kastoreum i cywet to juz bardziej "fekalne, mokro futrowe" nuty ktore sie nazywa "zwierzem"

Ja nigdy tego moczu w nich nie czuje tylko wlasnie miód
  • Odpowiedz
kompotem z suszu


@mind___detonator: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja mi mówi, że to susz na kompot świąteczny!!!!! Muszę chyba poważnie porozmawiać ze swoją różową bo albo mamy wspólną albo coś w tym jest
  • Odpowiedz