Wpis z mikrobloga

  • 11
Parę plusów te moje zabawy z #bmw zgarniają, to wrzucam na dzień dzisiejszy stan. Ja dziś nic nie robię, bo chory jestem, ale tata wczoraj zaszpachlował próg. Dzisiaj leci ze szpachlowaniem wcześniej zeszlifowanych parchów naokoło szyby, czyli słupek i trochę dachu (bo i tak była pęknięta szyba).

Zasadniczo do malowania będzie cały zderzak/próg i właśnie wokół szyby.
Byłoby więcej, ale błotnik, maskę i drzwi kupiłem w kolorze. #motoryzacja

Ps. Zajebiście łatwo się ściąga drzwi w tych E39, no kurde 5 minut
Kudy - Parę plusów te moje zabawy z #bmw zgarniają, to wrzucam na dzień dzisiejszy st...

źródło: comment_1581530924ejGauyCi3kRF1W9oU82Ra8.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kudy: jak już robisz na lalke to nie wal kitu tylko wspawaj nowy próg. Słupków i dachu nie wspawasz więc kit rozumiem w tym przypadku. Mimo wszystko szkoda mi by było czasu i pieniędzy na coś co jest w takim stanie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@StachuChmura zabezpieczyliśmy specjalnym preparatem, co więcej niby mogliśmy zrobić. Próg w tej zezarty był głównie z braku osłony, która jest montowana od spodu i wtedy wszystko, czyli woda ziemia dostaje w się zakamarki. Lewy próg ma tą osłonę i jest wszystko pięknie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tylko_noc mój ojciec zrobił zajmował się blacharka i lakiernictwem bardzo długo, raz do roku zrobimy sobie jakiś samochód i albo zostaje w rodzinie, albo sprzedajemy. Co do jakości, to audi, w którym malowaliśmy cały przód nie ma ani grama rdzy, wszystko w najlepszym porządku i do dziś nim jeżdżę. Ale za tabelkę dzięki!
  • Odpowiedz
parchów naokoło szyby, czyli słupek i trochę dachu (bo i tak była pęknięta szyba)


@Kudy: trochę gruza sobie wzięliście na projekt...
  • Odpowiedz