Wpis z mikrobloga

Ogólnie sam mam zamiar zacząć działać w tych co gdzieniegdzie już „zbezczeszczonych” flipach, dotychczas jako pośrednik, nie mniej jednak uważam że praktyki typu na młodą parę są co najmniej niemoralne - nie należałoby jednak wsadzać do jednego wora ludzi zajmujących się profesjonalnie skupowaniem mieszkań, jest taka agencja która reklamuje się podobnie, jednak mają oni już odgórnie napisane - pomożemy Ci sprzedać nieruchomość lub jeśli chcesz sprzedać szybko - oferujemy 80 % ceny rynkowej „na już” gotówką, tak też mam zamiar działać opisując wyraźnie że jeśli ktoś chce gotówkę od zaraz - takie i takie warunki, tak jak inne skupy czy lombardy bez stosowania nieuczciwych praktyk. Apropo wyżej wspomnianej agencji - maja wyraźnie napisane skupujemy za 80% ceny rynkowej, opinie i reputację ma dobrą, ludzie wiedzą że sprzedają trochę poniżej wartości jednak są zadowoleni z tego ze nie potrzebowali czekać nie wiadomo ile na znalezienie kupującego.
Będąc po szkoleniach u topowych szkoleniowców z nieruchomości też kiedyś sądziłem że wynaleźli niesamowity sposób na życie i zarabianie, co się później okazało że jest stare jak świat, na początku handel mieszkankami, potem może kamienice ew. działki, finalnie deweloperka, tak wygląda mniej więcej typowa kariera w nieruchomościach, nie mniej jednak powinno się to odbywać bez jakichś szkodliwych praktyk które koniec końców zepsują rynek po każdej ze stron.
#natropieflipperow