Wpis z mikrobloga

Czy któryś z Mirków miał styczność ze szwedkami na #tinder? mają takie same myślenie jak #p0lka czy są bardziej otwarte w rozmowie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polifonix: Szwedki to jest kompletny kosmos. Z początku przynajmniej. Strasznie zamknięci ludzie, a co tym bardziej na tinderze. Przerabiałem to i serio dopiero przy osobistym kontakcie można coś wiecej powiedziec. Tak to jeszcze bardziej wycofane niż #p0lka. Aaa i w ich przypadku retusz zdjęć to jest lvl expert, bo zazwyczaj zdjęcie mówi jedno, a w rzeczywistości są sroogo ulane.
  • Odpowiedz
@polifonix: to co wyzej plus jestes na starcie -100 pkt za bycie polakiem. Sytuacje ratuje jak polak mowi biegle po ich jezyku to wtedy maja przyjemna niespodzianke bo jestes rodzynek, ale tez nie ma cudow.
  • Odpowiedz
@polifonix: ja miałem, właściwie to będąc w szwecji matchowało mnie ze wszystkimi narodowościami tylko nie z tymi szwedzkimi blondynami :D zasada jest taka, że szwedki są zamknięte do czasu jak się nie napiją :)
  • Odpowiedz
@jasonfly: nie chodzi nawet o bycie Polakiem, bo serio uwierz i tak mamy dużo wyższy punkt startowy od klasycznego najeźdźcy ze wschodu xD
I sytuacji nie ratuje biegly angielski. Sytuację ratuje tylko komunikatywny szwedzki (ja bym teraz tam będąc opis dał tylko w ichnim), bo generalnie 90% z nich ma angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym, ale nie lubią rozmawiać przez neta z randomowymi osobami w tym języku. Chyba, że
  • Odpowiedz
Czy któryś z Mirków miał styczność ze szwedkami na #tinder? mają takie same myślenie jak #p0lka czy są bardziej otwarte w rozmowie?


@polifonix: ja kiedyś w Szwecji obczajałem tindera i koniec końców spotkałem się z dwoma rosjankami, słabo po angielsku mówiły ale i tak kosmos, szkoda że potem wróciły do siebie do Rosji ;/
  • Odpowiedz