Wpis z mikrobloga

Marzy mi się, aby w dobie mody na równouprawnienie wydano nakaz produkcji butów 47 i większych z każdego wyprodukowanego modelu.
Butów powyżej rozmiaru 47 / 31cm się nie kupuje. Trzeba szukasz, męczyć się, czasem można przejść 10 sklepów i nie ma nic w tym rozmiarze. Płakać się chce a i już czasem z nerwów mi się Tourett załącza. To jest naprawdę tak mierna sprawa, że jak mam kupować buty to mi się gorąco robi. Uwielbiam zakupy z siostrą , z dzieczyną czy z kolegą ale samemu to tylko się zapłakać idzie. I to nie małe sklepy a oficjalne (niby) sklepy nike czy adidas. Robią mi łaskę, że na te 70 modeli w sklepie jedna para jest na moją stopę - no ja dziękuję za taką łaskę. Poza tym że mam te stopy długie to i mam wysokie podbicie. Jak zrobiłem skan stopy w eobuwiu to maszyna zwariowała i system zaczął wyświetlać 10 par w tym jedną 47 a reszta jakieś 41,43. Zbieram podpisy i idę do UOKIKu . Bo nie wytrzymiem. #zalesie #uokik #zakupy #buty #streetwear #polska #sklepyinternetowe #sneakers
  • 10
@Kulmbacher: zależy od typu butów. Niektóre są dośćwysoko zabudowane , nie mówię tu o stricte sportowym obuwiu. W sportowym zdarzała się za wąska podeszwa - np cortezy. To wysokie podbicie mi przeszkadza jak chcę jakieś niesportowe buty kupić.