Wpis z mikrobloga

@RegularJohnny: to prawda, jestem pewny, iż nim bliżej wyborów na Kidawę będą maleć, a na Dudiego rosnąć. Więc jak ktoś chce obstawić Błońską to najlepiej już dzisiaj.
  • Odpowiedz
@RegularJohnny: No kurs 1.2 na Dude i 5 na MKB i 20 na całą resztę to jakaś statystyczna abberacja. Nie ogarniam co ci bukmacherzy odwalili z takimi kursami. https://www.politico.eu/europe-poll-of-polls/poland/ szczególnie, że patrząc na drugą turę to przewaga Dudy jest obecnie bardzo mała, a zbliżają się nowe dane o inflacji, zapewne słabym wzroście PKB i dalsze zaostrzanie konfliktu z TUSE i UE łącznie zapewne z karami (karami, które popiera nawet 16%
  • Odpowiedz
@rales: Niby tak ale na pewno część wyborców Konfederacji będzie chciało postawić na niego z samej sympatii oraz liczenia na sukces swojego kandydata a patrząc, że to głównie ludzie młodzi bardziej aktywni w bukmacherce to zapewne kursy będą stale niższe niż realne szanse.
  • Odpowiedz
Niby tak ale na pewno część wyborców Konfederacji będzie chciało postawić na niego z samej sympatii oraz liczenia na sukces swojego kandydata


@Herubin: czyli ile zdobędzie? max. 5%
  • Odpowiedz
@rales: Nie mówię tu o poparciu ale o zakładach na niego częstszych niż realne szanse. U Korwinistycznych partii to klasyk, że kursy są niższe niż rzeczywistość. Sam w czasach kucowania lubiłem stówkę postawić ot tak z czystej sympatii obok zakładów na zarobek postawionych.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Panie ja kiedyś przed referendum Bronka znalazłem zakład gdzie było pytanie czy frekwencja wyniesie powyżej 50% i kurs był ponad 2.0, że mniej xD Ale niestety jak podstawiłem to mi większość zwrócili i zmienili ją na 25% i ostatecznie tylko 800 zł zakładu na 50% weszło.
  • Odpowiedz
@Herubin: powodzenia, ale czuję, że „to k---a głupie społeczeństwo” jednak wybierze Dudę... Moim zdaniem kursy są przesadzone, ale wcale nie aż tak bardzo. Adrian to mimo wszystko faworyt i wątpię, żeby to się zmieniło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Herubin: jaka jest logika, że zaslonilesz numer kuponu skoro pokazales stawkę i powiedziales na co obstawiasz
  • Odpowiedz
@rales: pytanie do eksperta: czy jeżeli postawię na to, że Hołownia w 1 turze będzie miał poniżej 8,5%, a on zrezygnuje przed datą pierwszej tury, to zaliczą mi to jako wygraną, czy wycofają zakład?
  • Odpowiedz