Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite, jak pisiory mają wyprane mózgi. Naoglądają się tych TVRepublik, naczytają Gazet Polskich i innych szmatławców i potem są zszokowani, że jakiś dziennikarz z TVN czy Wyborczej powie coś, co jest korzystne dla PiSu.

Tak samo jak ostatnio brandzlowali się kilka dni tym, że jakiś dziennikarz Wyborczej wygadywał jakieś głupoty, że przedstawiał swojemu 20-letniemu synowi, studentowi, który nie interesuje się polityką, sytuację ws. sądów i ten odparł, że PiS ma rację xD
#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #tvpis
r.....6 - To jest niesamowite, jak pisiory mają wyprane mózgi. Naoglądają się tych TV...

źródło: comment_158142019428lpvpoXAg8WSARIahDiJj.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
rzecz nie do pomyślenia w TVP od 2016 r. teliwzjq ta nie powiedziała ani jednego złego słowa na rząd i PiS


@galicjanin: Ziemkiewicz cały czas jedzie po PiSie, np WTyleWizji i nikt mu z tego tytułu nie robi problemów.
  • Odpowiedz
@wigilius: chyba żartujesz ;) zdarzyło mi się obejrzeć kilka razy to W Tyle Wizji z jego udziałem i nigdy nie powiedział czegokolwiek, co choćby otarło się o krytykę pisu. Zawsze jest jazda po opozycji, nawet jak nie ma do tego okazji. Tam generalnie kiedykolwiek ktokolwiek skrytykował/zażartował z pisu? No nie sądzę. Słyszałem coś o Skibie, ale on za to od razu wyleciał chyba.
  • Odpowiedz
@wigilius: ja to oglądałem kilka razy i nigdy nie dotknęli choćby pisu. Widziałem tam zazwyczaj żenujące poczucie humoru i propagandę najniższych lotów. Wśród tych pastuchów, to chyba o dziwo Ziemkiewicz jest „najśmieszniejszy” (Albo inaczej - najmniej bezbekowy z tej ekipy).

Swoją drogą on chyba udaje nadal „niezależnego”, więc jak widać pisiorom nie przeszkadza, jak czasami delikatnie ich skrytykuje na jakichś podrzędnych kanałach typu wrealu24
  • Odpowiedz
masz np https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/554489,ziemkiewicz-pis-prezydent-partia-duda-polityka.html w google jest tego pełno. A blokuje jak mnie ktoś wyzywa, nic nie poradzę że nie potraficie utrzymać nerwów na wodzy ¯_(ツ)_/¯


@wigilius: Tak czytam i czytam i dochodze do momentu:

Według niego największy błąd popełniła jednak opozycja.


czyli może i PiS nie robi wszystkiego najlepiej na świecie, ale w porównaniu do opozycji to cudo nad cudem. Taka nie za ostra ta krytyka.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: otóż to. Nie chciałem się rozpisywać, bo to nie taki prosty temat, ale pisiory potrzebują takich Ziemkiewiczów kilku dla takich wigiliusów, bo jakby byli sami Sakiewicze, to nawet wigiliusy zorientowałyby się, że coś tu jest nie tak i ta propaganda zaczyna brzydko śmierdzieć. A tak wigiliusy są zadowolone, bo łaskawe pany pisiory zatrudniają tak niezależnych dziennikarzy jak Ziemkiewicz, których nawet nie zwalniają po krytyce najwspanialszej partii.

Mniejsza już o
  • Odpowiedz
To jest niesamowite, jak pisiory mają wyprane mózgi. Naoglądają się tych TVRepublik, naczytają Gazet Polskich i innych szmatławców i potem są zszokowani, że jakiś dziennikarz z TVN czy Wyborczej powie coś, co jest korzystne dla PiSu.


@rorf46: wiesz, że można to zamienić na: "To jest niesamowite, jak platformersi mają wyprane mózgi. Naoglądają się tych TVNów, naczytają Gazet Wyborczych i innych szmatławców i potem są zszokowani, że jakiś dziennikarz z TVN
  • Odpowiedz
@wigilius: wystarczyłoby mi, gdyby sprywatyzowano media publiczne. Niech sobie korzystają z mediów Sakiewicza. A jeśliby 100% mediów biło w PiS, to też byłbym zadowolony. To jest partia do zniszczenia - tylko do tego się nadaje. Wyciągnąć z niej kilku bardziej wartościowych ludzi, jeśli tacy się jeszcze tam znajdują, zwłaszcza z partii Gowina, resztę na śmietnik historii i zaorać to w #!$%@?.
  • Odpowiedz