Wpis z mikrobloga

Goodie to oszuści, jeśli idzie o Allegro. Transakcje najczęściej nie wchodzą ani przez apkę ani przez PC z wyłączonym Adblockiem. Czasami jak już wejdą i mamy w transakcji kilka przedmiotów nawet u tego samego sprzedawcy, to wchodzi kilka, a reszta nie. Bądź tu mądry i przeklikaj kilkanaście produktów po kilka zł PARANOJA! Nieważne, czy do koszyka się wrzuca towary czy przechodzi do zakupu z gotowym koszykiem - tak zazwyczaj stękają jak się coś do nich pisze... że trzeba wrzucać po przejściu. Tak zrobiłem kilka razy i wtedy nawet nie wlazło nic, bo strona chyba zapomniała, że wlazłem przez ich linka :P. Druga sprawa reklamacje. Wrzucić można bez problemu, ale kwota to zazwyczaj przedział cenowy "od do" i zgadnijcie co? Kwota zatwierdzona to zawsze ta od, czyli totalne minimum cashback, a procentowo to nawet taki cashback nie istnieje na liście Allegro. Po prostu nie ma tak niskich procent 0,000X Żenada. Na dodatek przycisk "reklamuj ponownie" jest zawsze niedostępny dla transakcji które nie weszły - czyli tych gdzie kwota cashbacku została źle przyznana. Inne które wchodzą same można reklamować, tylko powinno być na odwrót. Zakup za 389zł i cashback 29gr po reklamacji. Dziękuję dobranoc i nie do zobaczenia KRĘTACZE!
#goodie
  • 3
@Elektronek: każdego kto ma problem z transakcjami na Allegro, proszę o wysłanie w wiadomości prywatnej tutaj lub na maila kontakt@goodie.pl: 1) adresu e-mail używanego w goodie, 2) screenów lub numerów transakcji, które chce się zareklamować, 3) screenów z koszyka zakupów w Allegro (Allegro wysyła go na maila).
@Goodie_pl: Ostatnio wysłałem 2 screeny... fakt kwoty zostały poprawione, ale tak to ma wyglądać, że ja 1h będę marnować co jakiś czas, żeby wam screeny porobić? 10 lutego 3 zakupy... ani jeden z nich nie wlazło nic, bo mieliście jakieś problemy. Co mam przeklikać 40 produktów? Pogrzało was? Przed chwilą wysłałem 7 zrzutów gdzie kwota ma jakiś tam sens w ogóle się w tym babrać.