Wpis z mikrobloga

@QuaLiTy132: w kuhwe nie ogarniam ludzi co się podniecają rickiem i mortym albo tym Bojackiem - oglądnąłem po 3-4 odcinki z każdego i większego gówna w życiu nie widziałem.
No ale w sumie co się spodziewać, przecież nie może mi się spodobać "dzieło" którego targetem są ludzie, którzy 1/3 swojego życia przesiadują przed telewizorem.
  • Odpowiedz
@samuraj24: ciężko mi się było przekonać do Bojacka po pierwszych odcinkach ale później robi się tylko lepiej. Jest tam sporo nawiązań/komentarzy do popkultury, hollywoo i tego całego showbiznesu. Do tego jest tam masę sprytnie przemyconej sztuki co mi bardzo przypadło do gustu.

Jednak jeżeli ktoś szuka śmiesznej bajki to Bojack wpisuje się dramat i raczej się nie sprawdzi.
  • Odpowiedz
@samuraj24: Bojack to jeden z seriali który najlepiej portretuje różne zaburzenia psychiczne takie jak uzależnienie, auto-destruktywność, depresje. Handluj z tym.

Niestety jak wiele na prawdę dobrych seriali, początku nie ma jakiegoś niesamowitego i rozkręca sie powoli ale im dalej tym lepiej sie ogląda.

No ale w sumie co się spodziewać, przecież nie może mi się spodobać "dzieło" którego targetem są ludzie, którzy 1/3 swojego życia przesiadują przed telewizorem.


Serial jest
  • Odpowiedz