Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki. Chciałbym pierwszego ptasznika i mam dylemat. Chciałbym Chromatopelma cyaneopubescens. Na znanym portalu aukcyjnym jest ogłoszenie które dodam w komentarzu jako zrzut ekranu. W czym trzymać zwierzaka o wielkości 3-4DC żeby ładnie się prezentował? Dymyslam się, że klasyczne terarium szklane jest jeszcze zbyt duże?
Czym dogrzać terarium/ pojemnik? W mieszkaniu mam około 20-21 stopni? Wystarczy lampka z żarówką np 30w w pewnym oddaleniu od pojemnika?
#ptaszniki
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: czytałem, że takie sztuki się zdarzają jednak ja też nie należę do osób które lubią przeszkadzać w spokojnym życiu komukolwiek. Do przytulania mam psa i dzieci i nie mam zamiaru brać go na ręce itp. Myślałem o kędzierzawym i czerwono lub ognistokolanowy jednak podoba mi się to, że jak to napisałeś Chromki używają w dużej ilości pajęczyny.
@maly_stary_rower: Chromka to super wybór na pierwszego, ja wziąłem Brachypelmę i po miesiącu już miałem Chromę i nie żałuję, każdemu będę polecał chromkę na pierwszego bo to bardzo ciekawy ptasznik. Ale tak jak pisali poprzednicy kup sobie L2-3 za 50zł i patrz jak dorasta bo rośnie dosyć szybko, co innego braszka bo też bym teraz brał taką z 2-3 DC. Grzać możesz żarówką ale chyba lepiej ogarnąć sobie kabel grzewczy albo