Wpis z mikrobloga

@KFD_pl: kiedy skończycie z tymi pseudo koksami ? Teksty na pozostałych shakerach jak z gimbazy (,) dobrze, że ten aluminiowy jest całkiem ładny. Lubię wasze produkty ale przeszkadza mi to co sobą zaczęliście reprezentować jakiś czas temu (ʘʘ)
@Init0: Nie wiem ile lat znasz KFD Mireczku, ale to samo lub podobnie jest niemal od 20 lat. Każdy jest sobą i to jest najważniejsze. To nie związek wyznaniowy, partia czy organizacja, tylko team różnych ludzi (wielu poznało się jeszcze w czasach forum, udzielając się społeczenie), o różnych charakterach, upodobaniach i poczuciu humoru. Zresztą, nasz cel to dobre i tanie produkty a nie podobanie się lub nie jak największej liczbie osób.
@KFD_pl: od 2012 (sklep chyba powstał w 2010?).
Spoko, rozumiem, że waszym głównym targetem są przypakowane sebki ze słabym poczuciem humoru - chciałem jedynie przypomnieć, że z racji tego, że wasze produkty cieszą się dobrą jakością moglibyście zrobić krok w stronę normalnych ludzi, bo kiedyś to wydaje mi się - wyglądało lepiej (kupuję w stacjonarnym sklepie od dłuższego czas i jak wszedłem na stronę to był zonk).
@emes555: Zarzucę info dalej, to może niebawem.

@Init0: Pierwsze forum powstało w 2001 a pierwsza strona chyba nawet w 2000 (od niej się zaczęło). Pierwszy sklep powstał chwilę po tym. Także trochę lat minęło. Stacjonarki powstały później.
Jeśli chodzi o normalność to ja np. kupuję w Lidlu i nie dlatego że twarzą jest np. Dorota Wellman., ale dlatego że nie ma tam syfu jak często w Biedronkach a produkty są