Wpis z mikrobloga

Mirki da rade odpalić na GeForce Now konto z kluczem steam z Allegro? Wiecie cebula deal z np GTA V dostaje kod z dostępem do konta i właśnie? Da rade ruszyć na GeForce Now czy nie janowac i grać na swoim osobistym koncie?
#geforcenow
  • 21
  • Odpowiedz
@Aderjan: hej, działają klucze a nawet konta z allegro, przetestowałam. Jedyny minus konta to to, że ma do niego dostęp sporo ludzi, ale wyłączasz zapisywanie w chmurze i sejwy CI na kompie zapisuje.
  • Odpowiedz
@Aderjan: raczej bez problemu, z tego co wiem, trzeba mieć minimum androida 5.0 i stabilne łącze wifi, czyli pewnie 5ghz i blisko router, a na kompie to już mam 180 godzin w wieśka na geforce now i działa cacy, także polecam :D
  • Odpowiedz
@oink_oink: że śmiga to to ja wiem bo wczoraj znalazłem chwilę czasu i pograłem trochu. Chciałbym teraz ogarnąć jak zrobić save np w wiesku żebym sobie grał spokojnie bez strachu że inny uzyszkodnik nie będzie majstrował przy nim.
  • Odpowiedz
Przecież jakbym widział to bym się nie pytał głupio.Zrozum zacofanego człowieka który ostatni raz grał na pc gdy mass effect 2 byl premiera ;D
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: da się, wpisujesz steam w geforce now i będzie, możesz się tam zalogować na konto jakiekolwiek i odpalić grę, gra się odpali tylko wtedy, gdy jest obsługiwana przez geforce now, ponad rok temu można było odpalić tak dowolną grę ze steama, ale to szybko usunęli :D
  • Odpowiedz
@stonogatomojbog: wpisuje "steam" i mi nic nie znajduje. Chyba już nie ma tej opcji albo coś źle robie? Bo kupiłęm sobie dostęp do konta z cyberpunkiem, ale nie mogę połączyć tego z geforce now bo wymaga podania pinu bo jest włączona blokada rodzicielska, a wszystkie te konta na allegro mają to włączone. Chyba, że jest jakiś inny sposób?
  • Odpowiedz