Wpis z mikrobloga

Mirki da rade odpalić na GeForce Now konto z kluczem steam z Allegro? Wiecie cebula deal z np GTA V dostaje kod z dostępem do konta i właśnie? Da rade ruszyć na GeForce Now czy nie janowac i grać na swoim osobistym koncie?
#geforcenow
  • 21
@Aderjan: hej, działają klucze a nawet konta z allegro, przetestowałam. Jedyny minus konta to to, że ma do niego dostęp sporo ludzi, ale wyłączasz zapisywanie w chmurze i sejwy CI na kompie zapisuje.
@oink_oink: że śmiga to to ja wiem bo wczoraj znalazłem chwilę czasu i pograłem trochu. Chciałbym teraz ogarnąć jak zrobić save np w wiesku żebym sobie grał spokojnie bez strachu że inny uzyszkodnik nie będzie majstrował przy nim.
Przecież jakbym widział to bym się nie pytał głupio.Zrozum zacofanego człowieka który ostatni raz grał na pc gdy mass effect 2 byl premiera ;D
@zosiasamosia1: da się, wpisujesz steam w geforce now i będzie, możesz się tam zalogować na konto jakiekolwiek i odpalić grę, gra się odpali tylko wtedy, gdy jest obsługiwana przez geforce now, ponad rok temu można było odpalić tak dowolną grę ze steama, ale to szybko usunęli :D
@stonogatomojbog: wpisuje "steam" i mi nic nie znajduje. Chyba już nie ma tej opcji albo coś źle robie? Bo kupiłęm sobie dostęp do konta z cyberpunkiem, ale nie mogę połączyć tego z geforce now bo wymaga podania pinu bo jest włączona blokada rodzicielska, a wszystkie te konta na allegro mają to włączone. Chyba, że jest jakiś inny sposób?