Wpis z mikrobloga

Nazywając foliarzami ludzi którzy nie ufają informacją pochodzącym od komunistycznych władz Chin przeginacie w drugą stronę totalnego naiwniactwa. Przecież Chiny odmówiły nawet pomocy i udziału naukowców z zachodu. To jest oczywiste, że chcą mieć pod kontrolą jakie informacje wychodzą na światło dzienne a jakie nie. Nie po to ścigali ludzi którzy pierwsi odkryli niepokojące zakażenia,nie po to kazali im podpisywać papierki w których obiecywali milczeć. To kwestia wizerunku i potrzeby kontroli typowej dla tych władz.
#chiny
  • 57
  • Odpowiedz
@gien: Dobra, potej wymianie kilku zdań dalej nie rozumiem dlaczego napisałeś pod tym wpisem

Dlatego jesteś nazywana foliarką.


No nie umiem. Wymień kłamstwa rządu Chin.

No ale #!$%@? xD to już chyba żartujesz
  • Odpowiedz
Ty w ogóle czytasz, co ja piszę?


@gien: Najwyraźniej wszyscy mają problem, żeby zrozumieć co piszesz.
Tak jak napisałem

Dobra, po tej wymianie kilku zdań dalej nie rozumiem dlaczego napisałeś pod tym wpisem "Dlatego jesteś nazywana foliarką."


Mógłbyś to jakoś sformułować inaczej?
  • Odpowiedz
@gien: jedyną osobą która mnie nazwała foliarką jesteś Ty xd ja tylko wyraziłam swój sceptycyzm wobec tego co oficjalnie wiadomo, a Ty sobie odpowiedziałeś, że ja to piszę, bo ktoś mnie nazwał, otóż nie. Nikt mnie tak nie nazwał, zauważyłam tylko chory trend wiary w chińskie dane i nazywanie ludźmi foliarzami bez konkretnego powodu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dioxyna wsadź sobie doodbytniczo czopka na wirusa razem z tym wysrywem. Kilka krajów pracuje nad szczepionką ,niemal wszystkie państwa posiadają wzór genetyczny do porownania. Ale mireg napisał że nie dajo zachodowi i chinczyki ukrywajo bo szczepionki nie robio.
Reszta przeczyta i wierzy i 4 tydzień lizania rowa foliarzy trwa w najlepsze.
  • Odpowiedz
@DiggerMeat: ale jesteś brutalny, proszę zostawić mój odbyt w spokoju. Ja nie mówię, że foliarzy nie ma, są, a i dużą część stanowią trolle xD, jednak nie każdego kto nie ufa komunistycznym władzom Chin należy nazywać foliarzem.
  • Odpowiedz