Wpis z mikrobloga

Nazywając foliarzami ludzi którzy nie ufają informacją pochodzącym od komunistycznych władz Chin przeginacie w drugą stronę totalnego naiwniactwa. Przecież Chiny odmówiły nawet pomocy i udziału naukowców z zachodu. To jest oczywiste, że chcą mieć pod kontrolą jakie informacje wychodzą na światło dzienne a jakie nie. Nie po to ścigali ludzi którzy pierwsi odkryli niepokojące zakażenia,nie po to kazali im podpisywać papierki w których obiecywali milczeć. To kwestia wizerunku i potrzeby kontroli typowej dla tych władz.
#chiny
  • 57
  • Odpowiedz
@dioxyna: Dlatego jesteś nazywana foliarką. To, że uważasz, że coś jest prawdą, jest teorią, jeśli nie masz wiarygodnych dowodów.
  • Odpowiedz
@dioxyna: ktoś cos napisze, ktoś to skomentuje dodajac od siebie i karuzela #!$%@? kręci się, kręci się, przez cały dzień, trąbka ciągle trąbi trututu, trututu, trututu
trąbka ciągle trąbi trututu
przez cały dzień
  • Odpowiedz
@terrapin: @gien: ja nie piszę o tym, że głoszę coś z pewnością, czego nie potwierdzono. Ja piszę o zdrowym podejściu, podaniu w wątpliwość informacji z źródła które nie jest dobrym źródłem jak władze komunistycznego kraju które kierują przez propagandę a nie fakty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@gien: Ale o co dokładnie pytasz @dioxyna prosząc o dowód?
W poście są dwie rzeczy:
1. Chiny odmówiły nawet pomocy i udziału naukowców z zachodu
2. Nie po to ścigali ludzi którzy pierwsi odkryli niepokojące zakażenia,nie po to kazali im podpisywać papierki w których obiecywali milczeć.

Przecież obie te rzeczy są po prostu prawdą.
Negując te dwa fakty to ty jesteś foliarzem.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Oczywiscie masz rację, ale cala sprawa jest strasznie spłycana. Wystarczy sobie przypomniec Czarnobyl. Co by bylo gdyby Brezniew wystapił w tv i powiedzial, ze jak trojka gornikow nie odkręci zaworka to substancja radioaktywna splynie wodami gruntowymi i zabije miliony ludzi? W Chinach tez ci wszystkiego nie powiedza i nie tylko dlatego ze tam rzadzi propaganda. Jak sie ma glowe pod toporem to juz propaganda schodzi na dalszy plan. Tak jak
  • Odpowiedz
@dioxyna: dokładnie.

Ale skupiając się tylko na tym skrajnictwu i nazewnictwie innych ludzi (obrażaniu) to jest bardzo ciekawe, jak memy, "żarciki", ślepe powatania i obrażanie innych za pomocą super sloganów robi papkę ludziom xD

Bardzo ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co myślicie nieomylne mirki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@terrapin: nie chce mi się klikać, wklej jeszcze raz porządnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie umiesz porządnie nawet wkleić obrazka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma co dyskutować z Tobą analfabeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz