Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, włączyłem pierwszy mecz w tej LW, bo wcześniej nie miałem dostępu do konsoli i nie da się grać xd Zero siły podań, delay jak #!$%@?, opóźnienia 2-3 sekundy. Gralem z jakimś lamusem, który chyba pierwszy raz grał w fife (grał jakby nawet B1 nie wbijał), skład za kilkadziesiąt k z Oblakiem na bramce na 4 zgrania, Vertonghenem, Rodrim, Bellerinem, Martialem itp xd nic nie dało się zrobić, nawet podać, gość jebnął 3 piłki do przodu i bramki xd Ta gra to dno.

Przez cały weekend był taki delay? Ja #!$%@? xd
#fut
  • 13
  • Odpowiedz
@majzter: xdd

#!$%@?, nie da się grać. Opóźnienie 2-3 sekundy.

@iti1986: Przy takim delayu jeden #!$%@? czy w składzie mam Erica Baillyego czy Maldiniego Prime, oboje będą grać tak samo #!$%@?, będą mnie #!$%@?ć i będą reagować na moje komendy po takim samym czasie. Te serwery to porażka, człowiek chce sobie zagrać 30 meczów, a tu #!$%@? nie da się ani jednego, spróbuję późnym wieczorem, ale wątpię żeby było lepiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojtini1996 cały weekend mam taki gameplay, frustracja, której nie da sie opisać słowami. Wolałbym wbijać jakieś 11-19 ale z normalną grą...tego sie nie da ogarnąć, syf
  • Odpowiedz
@iti1986 ja zrozumiałem tylko że przeczytaj moje pytanie a swoją odpowiedź.. nie pytam jak wygląda delay, tylko czy ktoś posiada filmik jakiś z tymi swoimi opóźnieniami.. dzięki że mnie oswieciles, a porównanie do gówna.. wolę sobie nie wyobrazac jaki masz delay :p
  • Odpowiedz