Wpis z mikrobloga

Ale orangutanom z neuropa dupy pękły z powodu tego ślubu.

BTW. Ten ślub był zapalonowany przed tym gdy było wiadomo że Krzysiu zostanie kandydatem (sakrament ślubu w KK i zapalnowanie dużego wesela to nie ten sam kaliber co to ateistyczne coś w urzędzie cywilnym).
Jednak jeśli mnie pamięć nie myli był jeden taki menda polityk który realnie wykorzystał ślub kościelny do celów politycznych. Tym menda politykiem był Donald Tusk.

#konfederacja #bosak #bekazlewactwa #bekazneuropa #polityka
I.....o - Ale orangutanom z neuropa dupy pękły z powodu tego ślubu. 

BTW. Ten ślub...

źródło: comment_1581234899HsDWEoLk6GwZC9qCS5xFFS.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ImInLoveWithTheCoco wszystko co zobaczysz w internecie bierzesz na poważnie? W obronie bosaka czepiasz się tuska? Coś mi to przypomina, a no tak, to polska polityka prawicowa xD

"Zapalnowanie" dużego wesela to nie ten sam kaliber co "ateistyczne coś" w urzędzie cywilnym - wykaż może odrobinę szacunku ludziom którzy nie napychają kościołowi kont bankowych, jeżeli krzysiu wierzy w pana na chmurce, niech wierzy, ale jeśli ktoś chce pełnić funkcję prezydenta to wolałbym
  • Odpowiedz
@Deno: typ rzucił coś o tym, żeby nie brać w internecie wszystkiego na poważnie a zesrał się na mój wpis.

Potem coś tam o szacunku dla ateolo przy czym nie wykazaćł się szacunkiem dla wierzących.
Potem coś tam, że Bosak tylko o Żydach gdzie on na każdej debacie ora na każdym gruncie, że aż miło.
Typ się sam ośmieszyl

A no i jeszcze św. Tusk o którym nie wolno wspominać
  • Odpowiedz
Potem coś tam, że Bosak tylko o Żydach gdzie on na każdej debacie ora na każdym gruncie, że aż miło.


@ImInLoveWithTheCoco: ale wiesz że oranie samego siebie się nie liczy? xD
Trzeba zwolnić gospodarkę bo mamy za mało dzieci xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@ImInLoveWithTheCoco:
Skoro zaplanowanie ślubu w KK to nie taka prosta sprawa to jak Tuskowi udało się go zrobić na szybkości? Czyżby najuczciwsza organizacja religijna na świecie przyjmowała łapówki i pozwalała na przyjmowanie sakramentów na szybkości?
  • Odpowiedz
@Deska_o0: a czemu mi imputujesz, że się tych rzeczy boję?
To, że nie chce jakiegoś zjawiska to znaczy _e się jej boję. Nie wskakuje na główkę do wody której nie znam dna ale to nie ze strachu tylko z czystego zdrowego rozsądku.
Strach raczej jest wpisany w narracje lewicową.
  • Odpowiedz