via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Hunter31: Jest spora różnica. Tu masz 97 minut meczu i wynik 1:1; wszyscy są zmęczeni, ale buzuje w nich adrenalina, bo tylko jeden gol dzieli ich od wygranej. Organizm z jednej strony rwie do przodu, a z drugiej jest hamowany brakiem siły, dlatego tak to wygląda. Natomiast w ekstraklasie tak się dzieje przez cały mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dolOfWK6KN: plus to, że to sport numer 4 lub 5 w kolejności popularności, a dodatkowo drugi poziom rozgrywkowy, a nie sport narodowy ("uprawiany"/uwielbiany przez wielu; grubo dotowany) top of the top jak nasza ekstraklasa.
@dolOfWK6KN: Mimo że to 97 minuta, to poddania są precyzyjne (np pierwsze na gifie), w dodatku reakcje zawodników są szybkie, podbiegają do piłki. Próbują wypracować sytuacje bramkową z klepki, a nie jak to bywa w ekstraklapie - laga w pole karne może się uda.