Wpis z mikrobloga

@gofather: dzięki za odpowiedź. No to ja odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tamym roku kupiłem nówkę integrala z high-endowej myślę linii RPHA od HJC - RPHA-ST, ale szukam czegoś z podnoszoną szczęką, hmm wydaje mi się że korzystałbym z tego na okrągo ( ͡º ͜ʖ͡º) ale fakt kwestia preferencji i sposobu użytkowania.

dopytam jeszcze. Wiem, że nie ma podwójnej homologacji,
  • Odpowiedz
@cebula12klocuch13: Nigdy nie wpadlem na taki pomysł :D Moge sprobowac i dam znac ale poki co pogoda nie zacheca do jazdy... Ale nawet w najwieksze upaly szyba w gore i jest git. Jest tak wielka + duzy wlot na brodze, ze pieknie wieje w twarz. Do tego blenda ewentualnie, zeby nic nie wpadlo w oko i mozna jezdzic.
  • Odpowiedz
@gofather a czym jeździsz? Bo ja mam turystyka z wysoką szyba więc wiatr mi broda nie wleci :P

Aha i jeszcze dwie sprawy
1 jak blenda - opada wystarczająco nisko i jest odpowiednio przyciemniająca?
2 czy szybką ma więcej niż 2 pozycje otwarta/zamknięta tzn można ją trochę uchylić i tak jechać i nie wchodzi granicą w pole widzenia?
  • Odpowiedz
@cebula12klocuch13: Na nakedzie. Taa, ma jeszcze 2 posrednie stopnie uchylenia. Z tego pierwszego czasem korzystalem dla zwiekszenia przewiewu. Generalnie jest git, wiecej nie pomoge. I tak najlepiej byloby obejrzec na zywo. Powodzenia Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz