Wpis z mikrobloga

#kosmetyki #afera #youtube

Ostatnimi czasy mam taką wstydliwą przyjemność, a mianowicie śledzę na yt działalność kanału Kacper Beauty Vlog. Pan Kacper zajmuje się analizą składu kosmetyków, a jego aktywność jest owiana kontrowersjami, w celach zapoznania się ze szczegółami polecam to znalezisko. Nie chcę pisać o kwestiach merytorycznych, bo zrobili to już inni, którzy się na tym znają, ale właśnie obejrzałam nowy filmik, stan XDDD przekroczył stan krytyczny i musiałam się z kimś tym podzielić.

Pan Kacper nie tylko powiedział, że osoby krytykujące jego działalność są przekupionymi przez korporacje hejterami – o nie, to jest za mało dramatyczne. Pan oznajmił, że najpierw był szantażowany przez firmy kosmetyczne w celu usunięcia filmików, a następnie zaczął otrzymywać groźby śmierci. Za to, że nie wahał się ujawnić prawdy o otruwających nas po cichu zabójcach. Na szczęście na koniec uspokoił widzów – nie ma zamiaru ugiąć się przed niczym i nikim XD Swoją drogą było gdzieś znalezisko z materiałem na vimeo na temat pana Kacpra, według dzisiejszego filmiku autorka ma dostać dziesięć kafli za szkalowanie.
  • 11
@Yxonumei Sprawa jest mega fascynująca,ale nie przez te składy czy kosmetyki, ale jak ludzie potrafią rozwijać w sobie nienawiść, manipulować innymi i zużywać energię na obrzucanie się kupą (i tyczy się to obu stron). Nie jestem fanem kosmetyków, mam gdzieś czy mówi prawdę czy nie, ale coś jest w tym jak działa yt. Powiązania i walka o wpływy to nie jest mit. Ciekawi mnie tylko, dlaczego ta parka wybrała akurat wykop na
@Symmachus:

Ciekawi mnie tylko, dlaczego ta parka wybrała akurat wykop


Wykop to jeden z nielicznych serwisów w Polsce, na którym panuje jako-taka wolność słowa. Kacpi nie wybrał Wykopu, wierz mi. Woli siedzieć na swoich socialach i kasować komcie, z którymi się nie zgadza.

tu siedzi naprawdę mało różowych, a mirków kosmetyki nie bardzo interesują.


Niby nie interesują, a miesiąc temu jednego dnia na główną wleciały dwa znaleziska o tym panu. No
@tabok To przy okazji chciałabym zapytać o jedną rzecz. Sprawiacie wrażenie, że chcieliście się wybić na yt kanałem commentary i macie teraz do niego mega żal, że wasz kanał został przez niego zablokowany, zgadza się? Dlaczego wam tak bardzo nadal zależy na "promowaniu prawdy", ale akurat uczepiliście się jego? Jest mnóstwo osób gadających głupoty w internecie, , czy założenie nowego konta i zajęcie się innym contentem nie byłoby prostszym rozwiązaniem niż uczepienie
@Symmachus:

To przy okazji chciałabym zapytać o jedną rzecz. Sprawiacie wrażenie, że chcieliście się wybić na yt kanałem commentary i macie teraz do niego mega żal, że wasz kanał został przez niego zablokowany, zgadza się?


Kacpi zablokował filmy powołując się na prawa autorskie, co jest bzdurą z kosmosu. To tak, jakby chcąc przełożyć sprawdzian z matematyki zadzwonił do dyrektora, że jest podłożona bomba. On może za to dostać bana na YouTube.
@tabok Dziękuję za odpowiedzi. Jestem różowym, ale moja autokorekta w telefonie czasem zmienia końcówki na męskie, a ja tego nie zauważam. W takim razie życzę powodzenia z odzyskaniem konta.
To może warto go popytać o ten dyplom ukończenia studiów kosmetologicznych, którymi się tak chwali? Proponuję pytać w komentarzach, pod jego nowymi filmami. Może sami fani zainteresują się tematem i zaczną o to pytać? Skoro mam wykształcenie, to i mam na to papiery, a wyksztalcenia się nie wstydzę. Tylko grzecznie i kulturalnie ;)