Wpis z mikrobloga

  • 1
#wyplata #pieniadze #pko #kontobankowe #pytanie

Mirki, ja i żona mamy konto w PKO BP. Mamy info że weszła wypłata. W historii konta jest cała ale w dostępnych środkach jest tylko jakieś 40%... Ktoś wie o co chodzi? Po zaksięgowaniu wypłaty dostępna była całość a rano jakieś jaja.
  • 17
  • Odpowiedz
@Barto_: nie masz jakiś stałych przelewów? Na wykopie nie dostaniesz informacji co się dzieje z TWOIM kontem. Jak wyżej napisali pewnie jakieś długi, może ktoś chwilówkę na was wziął. Lepiej szybko to wyjaśnij
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Barto_: zobacz czy masz jakieś blokady w IKO, jeśli nie to dzwoń do banku wyjaśnić sprawę... Saldo dostępne to jest to co masz realnie na koncie a saldo księgowe to jest to łącznie z blokadami... Klikając w szczegóły powinieneś mieć tam... Jeśli masz dwie różne kwoty to hajs masz zablokowany a jeśli masz tam takie same to ktoś albo się #!$%@? albo nie wiem...
ragoku - @Barto_: zobacz czy masz jakieś blokady w IKO, jeśli nie to dzwoń do banku w...

źródło: comment_1581148592Er1hmpVnOJ7ugW8JMTIfdH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Batro_, w środkach dostępnych są uwzględnione tylko środki do natychmiastowego użycia. Do salda księgowego wliczają się także środki zablokowane (blokady np. z tytułu transakcji kartowej, transakcji Płacę z iPKO, płatności BLIK, blokada na poczet spłaty kredytu, blokada z tytułu zajęcia egzekucyjnego, przelew z datą przyszłą z opcją blokady środków itd.). Sprawdź w iPKO (Rachunki > Operacje na rachunku > zakładka Blokady) czy nie masz nierozliczonych transakcji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@markyslim ta... #!$%@? akcja. Nie chcę mi się nawet tego opisywać bo by mi życia nie starczyło. Muszę teraz wszystko odkręcać. #!$%@? kraj.
  • Odpowiedz