Wpis z mikrobloga

@wojstenik: Ten jeden raz może ci się udać, ale postaw tak 50 kolejek, to na pewno będziesz dużo w tył. Tak działają zakłady bukmacherskie i stąd mają zyski.
  • Odpowiedz
@wojstenik najglupszy eksperyment w historii wykopu
@Ow3n serio zżera cie ciekawość? To odpowiem Ci już teraz, wyszedł na minus, to jest zwykła statystyka, tak samo jak byś obstawiał rzut moneta (którego prawdopodobieństwo jest 50%), ale dolicz sobie do tego 12% podatku od każdego zakładu i marża bukmachera, powiedzmy 5%, więc przy stawce 10zl jeśli wejdzie to jestes 7-8zl na plus, a jak nie wejdzie to -10zl. Więc w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
Zaraz ktoś napisze, że przy rzucie monetą prawdopodobieństwo nie jest na poziomie 50%, bo może przecież spaść na rant, tak, wiem o tym, lecz mówie o zakładzie 2-drogowym, tak jak jest często w koszykówce, przy remisie kupon jest unieważniany.
  • Odpowiedz
  • 0
@wojstenik ja kiedys robilem taki test na bet365 i laczylem kilka razy 10 wynikow gdzie stawialem na murowanych faworytow w pilce noznej, nba, nhl i inne sporty ktore wpadly pod reke. Zrobilem w rozne dni lacznie jakies 7 takich zakladow laczonych. z tego co mi wychodzilo to od 4 do 7 meczow w kazdym jednym zestawieniu nie trafialem.
Ty robisz podejscie z innej strony.
Bardzo ciekawa opcja, koniecznie zawolaj co Ci
  • Odpowiedz
@wojstenik: lepiej jakbyś puścił jeden kupon z tymi typami bo jak wejdą wszystkie to będziesz zdziwiony ( ͡º ͜ʖ͡º) nie ma co grać w ten sposób trzeba liczyć na większe wygrane. Grałem w ten sposób na tenisa więc tylko 30% weszło i myślę że tutaj będzie podobnie lub trochę lepiej. W hokeju to może grać na remisy bo mają wysoki kurs ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ingocnito dobra #!$%@? się w łeb, nie dziwię się ze bukmacherzy tyle zarabiają jak wy nie ogarniacie podstawowej statystyki, to że drużyna przegrała 4 mecze z rzędu nie wpływa na to czy wygra kolejne, ludzie siedzą w bukmacherce po kilka lat i tylko najlepsi wychodzą na plus, a ty myślisz, że taktyka która wymyśliłes w 60 sekund da ci zysk w dłuższym rozrachunku, pokaz statystyki jak zarabiasz na tej genialnej i
  • Odpowiedz