Wpis z mikrobloga

nie polecam Creditstar PLN, najstarsze nieotrzymane płatności od 22.01 czyli ponad 2 tyg temu. Pewnie siedzi tam jakiś janusz biznesu bo chyba tylko polska gwiazda kredytowa tak gra w kulki. Mail do Mintos o treści:

Proszę w trybie pilnym o informację dotyczącą przepływów pieniężnych między spółką Creditstar Poland Sp. z o.o. a Mintos. Na dzień dzisiejszy tj. 29.01.2020 r. spółka Creditstar Poland Sp. z o.o. nie uregulowała płatności dotyczących 2 moich pożyczek, tj. Pożyczka xxx01 oraz Pożyczka xxx-01 zakończonych w dniu 22.01.2020 r. Jest to termin 7 dni od otrzymania płatności od pożyczkobiorcy. Nadmieniam że środki te w tej chwili są nieoprocentowane wbrew moim założeniom udzielania pożyczek na platformie Minots. Dodatkowo brak uregulowania tych pożyczek wzbudza moje obawy o kondycję finansową spółki Creditstar Poland Sp. z o.o. wobec braku bieżącego regulowania zobowiązań. Z poważaniem (...)

otrzymałem 03.02.2020 r. odp.:

Dzień dobry,

Dziękujemy za wiadomość.

Przepraszamy za późną odpowiedź.

Bardzo dziękujemy za dostarczone informacje.

Sprawdzimy sytuację z tymi pożyczkami i wrócimy do pana jak najszybciej, kiedy będziemy mieli odpowiedź.

Dziękuję za cierpliwość.

Pozdrawiam,
Aleks.

oczywiście do dzisiaj nic nie uregulowali, doszło co nieco, zresztą zobaczcie na screenie.


#mintos
TompsonzPolski - nie polecam Creditstar PLN, najstarsze nieotrzymane płatności od 22....

źródło: comment_1581088596HbgFS2MYKQPkzXkKSCkaJg.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
dziesiatka to samo

U mnie w PLN to norma iż w “pending” wisi ~8% portfela. Januszerka pelna geba.

A potem mamy news z mintosa ktory ma niby zachecic do inwestycji w PLN - “pozyczki warte 8mln na rynku”.

Ciezko zrozumiec, ze nikt tego gowna nie chce bo albo firma smierdzi, albo kombinuje, albo smierdzi i kombinuje.
  • Odpowiedz