Wpis z mikrobloga

@Cheeseburgg: To był rok 96, tak samo jak mógł to być którykolwiek rok w którym miałaś 3 lata. Na przestrzeni lat dowcipaski z figli figlarzy tak samo jak komiksy powtarzały się siłą rzeczy. To jeden z przykładów ;d
Źródło: Brat miał duża starych numerów i mam wrazenie ze widzialem tą sztuczkę w jego kolekcji i w mojej "współczesnej" właśnie.
  • Odpowiedz
  • 310
@homesick_alien Kiedyś dali pomysł na żart z połówkami łupin orzecha włoskiego włożonymi pod nogi krzesła. Postanowiłem go zrobić mojej babci, bo dużo szyła, a przy maszynie był duży fotel idealny do takiej akcji. Żart udał się lepiej, niż zakładałem, bo babcia aż podskoczyła z krzykiem, a ślady na mojej dupie po pasku nawet taki nie bolały ( ͡º ͜ʖ͡º) Warto było, dziękuję panie Kaczor.
  • Odpowiedz
@homesick_alien: miałem ten numer i pamiętam tipa! W kolejnych było też jak sprankować palacza (przyłożyć kostkę lodu do kraku, bo niby nie odróżni dużego zimna od gorąca i pomyśli, że ktoś go przypalił papierosem xD)
  • Odpowiedz
@rzuf22 napisałeś "kraku" i zanim zorientowałem się o co chodzi, przez dobrą chwilę myślałem, że to już grubo skoro Kaczor Donald daje porady dla palaczy cracku...
  • Odpowiedz
@homesick_alien:

Boomerzy w 2020 roku: To dramat jak patostreamy deprawują naszą młodzież!

Kaczor Donald w 1996 roku: Zaimponuj swoim ziomkom w czwartej klasie tym trikiem żeby popiół nie spadał z papierosa, mordeczko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@homesick_alien: kaczor donald rządzi. Z kaczorowego poradnika przetrwania nauczyłem się min jak utrzymywać się na wodzie, jak zarobić porządne ognisko.
  • Odpowiedz