Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@PanHeniek45: ja tak mam, jak komuś dupa pęknie i leci po profilu minusami od góry do dołu. Potem przez parę dni cyklicznie przychodzi taka sama ilość minusów, piękne zjawisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Cheeseburgg: bez kitu, są 3 komentarze tak mocno pominusowane, a tam nie ma nic takiego. Weszłam w profil zobaczyć czy to jakiś troll, którego ludzie z automatu minusują, czy o #!$%@? chodzi. Może
@PanHeniek45: Tylko upośledzonych mizoginów. Jak zlecą się na raz, to faktycznie, na szczęście nie jest to aż tak drastyczna ilość, biorąc pod uwagę ogół. Co więcej, ja sama jak widzę różowy pasek, to mam uprzedzenia, ale to akurat wynika z mojego ciężkiego charakteru i braku dogadywania się z kobietami od zawsze ( ) Jednak wiadomo, stereotypy są mocne, właściwie to naturalne, ale nie można się im
@night_witch95:

nie jest to aż tak drastyczna ilość


Nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja bym powiedział, że duża część treści jest skrajnie mizogonistyczna a i grupa wyznawców jest zatrważająco duża. Ale potencjalnie wiem skąd się to bierze i nie jest to nic miłego, lecz absolutnie nie mam zamiaru ich bronić.

Nie no. Przed uprzedzeniami nie idzie się obronić. Kto nie łapie się za portfel jak idzie cygan,
@PanHeniek45: Być może dlatego, że część z tych zachowań mam w dupie, bo co mnie interesują zakompleksione, randomowe dzieciaczki i dlatego tak tego nie widzę ( ͡º ͜ʖ͡º) Poza tym, oni po prostu najgłośniej szczekają, ale to nie znaczy, że jest ich tak dużo.
@PanHeniek45: Chyba nie zrozumiałeś mnie do końca. Ja sama jestem kobietą, tyle że bardziej z męskim charakterem, więc ni #!$%@? ploteczki, obrabianie dupy innym i tematy typu malowanie paznokci 24/7 mnie nie interesują, więc z kobietami się nie dogadam, chyba, że się trafią bardziej ogarnięte jednostki ( ) A tak ogólnie, to ludzie różne charaktery mają, generalizować można, kiedy mówi się o grupie, ale jak ktoś