Wpis z mikrobloga

Widzowie axelia to ewidentnie gamingowy odpowiednik spermiarzy.

Siedzi taka banda przegrywow na kazdym lajcie, bo zaden nie ma kolegow wiec maja czas codziennie. Maja do wyboru dwa klikniecia dalej wartosciowy content na innych kanalach - ale jednak uparcie siedza u osraka. Powod? Inni jutuberzy na lajwach graja w gry i na czat rzucaja okiem raz na kilka minut zeby podlapac jakis temat na nawijke. Nie liczy sie kto napisal, tylko czy bedzie z tego temat na ciekawa gadke przez kilka chwil. Psychofani axelia bywali i u nich, ale piszac jakiemus Archonowi ze wlasnie kupili gownogierke za 5 zloty na targu nie mieli szansy na te jakze wielkie wyroznienie jakim jest Przeczytanie Wiadomosci... No ale nie u axelia takie traktowanie! Axelio nie umie grac w gry, nie umie o nich niczego konstruktywnego powiedziec, no i sam nie ma ani kolegow ani szacunku u kogokolwiek zeby ktos posluchal jego #!$%@?. Wiec siedzi se ten smutny dzban i zamiast cos pograc, opowiedziec, to czyta te #!$%@? warte wiadomosci od absolutnie kazdego smiecia. Smiec sie czuje wyrozniony bo ojejku jutuber go przeczytal, to musi oznaczac ze go lubi i bedzie jego kolega! I tak sie kreci ta karuzela #!$%@?. Banda retro-przegrywow spermi pod kazdym lajtem bo nareszcie ktos sie do nich odezwal czyms innym niz "poprosze jeszcze torebke do tego"...

Nawet mi ich nie zal xD Jedyna atencja na jaka moga liczyc to axelio - nizej sie juz chyba nie da upasc xD

#axeliocontent
  • 3
@wesolyprzegryw: szczerze? Dla mnie wszyscy retro złomiarze i ich zalosne lawy to przegrywy. Nie ma powodów aby wszystkich od razy z gory krytykować, ale niektorzy są wręcz żałośni. Wchodzę sporadycznie luknąć co tam się dzieje i porazka życiowa - siedzą nagrywają jakieś letspleje na śmieciowych gruchotach w śmieciowych "piwnicach" ze śmieciowym słownictwem w śmieciowych ciuchach. Tak to widzę.
@wesolyprzegryw: w samo sedno, lepiej bym tego nie ujął. Ostatnio włączyłem sobie filmik kuca, myślałem że coś się zmieniło, a tu taki ch..
Jak zwykle suka Brexio, na każde pytanie axela przygotowaną ładnie ma odpowiedź. Oczywiście wszystko sprawdza na google.
bartosz i jego paczki dla mentora, koleś ma coś z banią na 100%, oczywiście axelek gardzi kolesiem, widać to ewidentnie, a to pudełko połamane itp ale bartosz spermiarz z emigracji niech