Wpis z mikrobloga

Dawno nie pisałem #ciekawostkielektryczne - niestety ciągle brakowało mi czasu. Ale prawdopodobnie co jakiś czas pojawi się coś nowego.

Od jakiegoś czasu (listopada) jestem w trakcie sporego autorskiego projektu, w którym będę musiał przypomnieć sobie i opracować od podstaw teorię powiązaną z #elektryka #elektrotechnika - ogólnie w ramach własnego rozwoju postanowiłem dość mocno zgłębić teorię wszystkiego powiązanego z parametrami elektrycznymi sieci elektroenergetycznej, prądami zwarciowymi oraz koordynacją zabezpieczeń.

Najciekawsze w tym wszystkim jest, że mogę sobie znowu przypomnieć Matlaba. Codziennie znajduję sobie jeden temat do opracowania. Dzień po dniu, małymi kroczkami, zbliżam się do ukończenia projektu. Całość dopięta na ostatni guzik będzie pewnie jakoś za... może dwa lata :D Przez to wszystko zacząłem przeglądać 40GB materiałów z uczelni, dwa pudła zeszytów i notatek, a ostatnie 4 godziny spędziłem na szukaniu i rozpracowaniu jednego, brakującego wzoru.

Tak czy siak - jak coś ciekawego "elektrycznego" odnajdę w artykułach, notatkach albo własnej głowie to napiszę w #ciekawostkielektryczne
  • 3