Wpis z mikrobloga

  • 1859
Cześć wszystkim!

W końcu udało mi się przekonać moją żonę do spróbowania swoich sił w malowaniu. Moim zdaniem ma mega talent, a sama tego nie umie dostrzec, ale po miesiącach batalii otworzyła stronę na Facebooku i zdecydowała się spróbować, w związku z tym organizuje #rozdajo. Zasady są proste, każdy plusujący bierze udział, zielonki też. Przedmiotem losowania jest ręcznie malowany obraz wykonany przez właśnie moją żonę (dokładnie co to ma być ustalę z wygranym) . Najbardziej lubi rysować obrazki z Disneya, ale w portrety też się bawi, w poście dodaje poglądowe zdjęcie obrazu jaki dzisiaj namalowała dla mnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Dla zainteresowanych funpage na Facebooku nazywa się "namalovani", jak ktoś ma ochotę odwiedzić to zapraszam serdecznie.
PS. każdy plusik będzie dużą motywacją dla żony, więc już z tego miejsca pozdrawiam wszystkich plusujących.
#rozowepaski trochę #tworczoscwlasna #chlopakizbarakow
Pobierz fronczu - Cześć wszystkim!

W końcu udało mi się przekonać moją żonę do spróbowania s...
źródło: comment_1581007914vzMKsvKFFSq2nnHCmjuzCn.jpg
  • 76
@Wzzx żona robi to od ręki z każdego zdjęcia, sama opracowuje niektóre wzory, bo nie wszystkie sa w internecie więc wydaje mi się, że to już trochę bardziej skomplikowane, przynajmniej jak dla mnie, bo na malowaniu znam się jak świnia na gwiazdach
Ps nie chciałaby żonka wystawić czegoś na licytacje dla chłopca chorego na SMA? Może wam coś się wala po pokoju, a podejrzewam, że byłoby wielu chętnych. ;) Jak coś pisz prv. to podam stronę z licytacjami. ;)