Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@ChadimusPrzegrywus IMHO mogli by zrobić fantę i sprite'a zero równolegle do smaków z cukrem jak to jest w innych krajach, co by bezcukrowcy się nacieszyli swoją chemią, a mogliby zlitować się nad "smakowymi" wersjami coca coli. Taka Coca-Cola Brzoskwiniowa z cukrem mogła być zajebistą opcją, a tu nie, chlejcie aspartam.
  • Odpowiedz
za to dla mnie może być to ciekawy temat, dzięki! ( ).


@motorak: hahahha cieszę się, że mogłem pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pojęcie "smak cola" pojawia się na każdej bieda-coli z marketu, czy jakichś softdrinkach kosztujących 10 zł za 0,33 litra. Po prostu cały świat wie o co chodzi, swoją drogą był chyba jakiś spór sądowy między Pepsi a Coca-Cola
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@broczapa fakt retro puszki Pepsi jak dla mnie były strzałem w dziesiątkę. Kozacko się siedziało z 2l butlą z logo z lat 2000, nostalgia mocna była hehe. Zdecydowanie było to na korzyść PepsiCo, zwłaszcza że tak samo jak z tematem wpisu, logo przywraca wspomnienia.
  • Odpowiedz
@motorak: dokładnie ten sam mechanizm działa u ludzi którym "cola z małej szklanej butelki smakuje lepiej". Ot po prostu podświadomość znajduje dobre wspomnienia związane z tym obiektem i wmawia nam, że smak jest lepszy. Żeby było śmieszniej również mi cola z butelki smakuje lepiej, nawet pomimo świadomości że to tylko nostalgia XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@broczapa nić dodać nic ująć :), mi akurat cola z czego bym nie pił smakuje tak samo, chyba że jest ciepła, dość dziwne, wiem. W małych szklanych butelkach kupuje jedynie w barach i restauracjach, te które sprzedawali detalicznie w sklepach jakoś niezbyt ekonomiczne były xD.
  • Odpowiedz
  • 1
@motorak nie problem? A badania rynkowe, powołanie zespołu marketingu, koszty reklamy, rozlewnia. Tylko po to byś ty mógł kupić puszkę. Czyli brak premii przez załogę i niechęć do pracy chcesz wywołać kupieniem jednej puszki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Marcinowy a tu się wtrące, bo od niedawna w polskiej dystrybucji wróciła nestea w starych butelkach, cymesik w tym, że producentem jest maspex a nie Coca-Cola. Smak jednak ten sam :)
  • Odpowiedz