Wpis z mikrobloga

@lapko: Z czego wynika taka różnica cen w poszczególnych miastach? Koszt wynajęcia miejsca? Nawet się zastanawiałam chwilę, ale nie mam ani żadnego z programów, ani nie widze możliwości latania z komputerem stacjonarnym, ale taki kursik brzmi spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Erinalle: Wystarczy Krita (darmowa). Komputer uda się ogarnąć. Różnica w cenie wynika z moich kosztów (odległość od mojego miejsca zamieszkania, ceny za usługi wynajęcia sali w danym mieście)
@lapko: Zakładasz, że ludzie będą mieli jakieś wcześniejsze doświadczenie z rysunkiem?
Jestem kompletnym noobem jeśli chodzi o rysowanie, ale kupiłem kiedyś na promce huiona na ali z zamiarem nauki :)

Porobił bym coś ciekawego, tylko zastanawiam się czy ma sens zapisywanie się, jeśli nie jestem w stanie wiele namalować. Czy nie lepiej przygotować się wcześniej i zapisać się dopiero jeśli następnym razem będziesz coś prowadził (na następną edycję)
@caribbean: Tak. Formularz :)
@woda_niegazowana: Przychodzą z różnym poziomem umiejętności. 0 też. Staram się dopasować tak ćwiczenia, aby nawet zielonka sobie poradziła. Każdemu doradzam indywidualnie i biorę pod uwagę oczekiwania i umiejętności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lapko: yy co mam odpisać jeśli chodzi o posiadany sprzęt tzn. pytasz czy mam tablet graficzny czy laptop? Posiadane oprogramowanie może być affinity? Pewnie szeroko wykorzystywana byłaby darmowa krita? Nie robiłem na niej dużo jak ona wypada w porownaniu, używasz jej na warsztatach? ;)
@caribbean: chodzi głównie o tablet czy masz. Bo zakładam, że laptop jest? Głównie będę pokazywał wszystko w Krita i Photoshop, ale chyba można to łatwo przełożyć na każdy inny program. Dla mnie Krita jest idealna do rysowania.
@lapko: nie mam tabletu graficznego aktualnie, jest możliwość dostanie od Ciebie jakiegoś takiego samego na wszystkie zajęcia, czy próbować gdzieś załatwiać po znajomych? Laptop jasne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lapko: aha ok to sekundę temu wysłałem maila, to widzę już procreate, albo adobe albo Krita to się ogarnie, to na te punkty w sumie już nie musisz odpisywać jak wolisz ;d