Wpis z mikrobloga

Myślałam że czuję się samotnie dlatego że nie mam chłopaka ale to chyba jednak nie to.
Chciałam takiego smutaska jak ja i żeby był moim przyjacielem
Jestem zmęczona ludźmi i emocjami
Nawet moje zwierzątka zaczęły mnie #!$%@? ale traktuje obowiązki wobec żywych stworzeń bardzo poważne więc nie mogę ich zaniedbywać.

Czy ktoś mi może powiedzieć o co mi chodzi?
Pisałam z wieloma osobami i każdy ma mnie dość a ja ich
Niby te wykopki takie samotne a czuję się jakbym tylko ja się angażowała w rozmowę a oni czasami tylko coś odbekną ;----;
Nie mam z nimi o czym gadać
albo są dwulicowi
Ale już nie chce z nikim pisac
Nawet nie chce seksu jest obleśny i żenujący
Nie chce się z nikim już zaprzyjaźniać bo zawsze wszystko smutno się kończy
Cały czas czuję się samotna nawet jak z kimś gadam i czuję że bardzo tęsknię
Cały czas non stop czuję żal
Czasami uda mi się go zagłuszyć jakimiś głupotami albo muzyka
Ale on tam ciągle siedzi tylko przyczajony
#depresja #przegryw #nocna #nocnemyslenieprzezktoreniemogespac
  • 13
  • Odpowiedz
Jestem zmęczona ludźmi i emocjami


@BornToDie: o kurcze, jakbym czytał o sobie. W jakiejkolwiek dłuższej relacji z płcią przeciwną jestem zmęczony, staje się to dla mnie nużące i przestaje mnie interesować. W sumie odnosi się to do wszystkich ludzi. Nie umiem żyć z ludźmi, nie do końca ich rozumiem, wydają mi się obcymi istotami.

Nie chce się z nikim już zaprzyjaźniać bo zawsze wszystko smutno się kończy


Większość moich relacji w
  • Odpowiedz
@BornToDie: Ludzie są przereklamowani, a internetowe znajomości to już w ogóle są do niczego. Powiem Ci jak to u mnie wyglądało, bo miałem podobnie. Też kiedyś odczuwałem samotność, bo wydawało mi się że muszę mieć znajomych, może nawet dziewczynę, że muszę być jak reszta normictwa (#przegryw here). Na siłę próbowałem się wpasować w ramy zwykłych ludzi. Skoro wszyscy dookoła tacy są, to ja też powinienem. A że relacje z ludźmi nie
  • Odpowiedz