Wpis z mikrobloga

Gdy jestem w biedronce lub innym markecie nigdy nie mogę się powstrzymać aby nie wziąć kilku główek cebuli i codziennie sobie z niej coś przygotowuje. Doskonale sprawdza się na śniadanie, obiad czy kolacje. Na przykład jajecznica z cebulą, karkówka z cebulą, kiełbasa z cebulą, makaron z cebulą, ryż z cebulą, smażone warzywa z dodatkiem cebuli. Nie mówiąc już o tym, że świetnie smakuje również surowa. Często wychodząc na piesze spacery obieram sobie cebulę i jem surową jak jabłko. U mnie w domu to już w ogóle panuje zafascynowanie cebulą i i od wielu lat jest w naszym codziennym jodłospisie. Tygodniowo w moim rodzinnym domu schodzi kilka kilogramów cebuli. Czasem bywa nawet tak, że na obiad siedząc razem przy stole jemy samą cebulę - surową lub podsmażoną. Lecę oglądać film i przy okazji pokuszę się o dwie główki. Wam też polecam, smacznego Mirki i Mirabelki!
#jedzenie #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #przepisy #przepis #cebula #jedzzwykopem
Damian77777 - Gdy jestem w biedronce lub innym markecie nigdy nie mogę się powstrzyma...

źródło: comment_1580937203KAo5D5X6ItD941Vtc5acy4.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz