Wpis z mikrobloga

#codziennienowydumbphone nr 53: Nokia N70, 2005r.

Telefon dzięki uprzejmości @eternitowy-Bogdan
Wielozadaniowa Nokia z możliwością podłączenia zewnętrznego modułu GPS.

Główne funkcje:
- ekran 176x208px, 256k kolorów
- Symbian OS 8.1
- CPU 220MHz
- 22MB pamięci wewnętrznej +slot na kartę pamięci
- aparat 2MP, przedni aparat VGA
- dioda LED

Zapraszam do obserwowania mojego tagu, gdzie codziennie publikuje ulotki opisujące stare telefony sprzed ery smartphonów.

#telefony #ciekawostki
gonera - #codziennienowydumbphone nr 53: Nokia N70, 2005r.

Telefon dzięki uprzejmo...

źródło: comment_1580927635F284QJzATKtxgz2fStT4ru.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Aerwin: możliwe, ja ja w okolicach 2006 kupiłem, za ~700zl chyba.

@Deathstroke: N95 tym aparatem kosiło konkurencję, jak dziś P30 Pro, czy iPhone 11 ;-)

@By_strzyc: fajne? Wspaniałe, jak na tamte czasy, port Colin McRae 2.0 sztos :D

@Tradey: miałem N-Gage Classic i N-Gage QD :D
Plus byłem bardzo aktywny na największym polskim forum :)
  • Odpowiedz
@ravau: w sumie biorąc pod uwagę że teraz Z flagowca trzeba dać grubo ponad 3000zl to teraz nie wydaje się to jakaś straszna cena. Cholera ale się zmieniło przez te lata.
  • Odpowiedz
@By_strzyc: I tak się w większość gier #!$%@? grało z powodu sterowania, do poków się nadawało bo łaziłeś tylko na tych kierunkach, a walki były turowe. Nie wyobrażam sobie grania w jakieś platformówki czy cokolwiek z żywszą akcją.
  • Odpowiedz
@ChrystusChytrys: Miałem w950, na tle innych telefonów miażdżył dźwiękiem, ale brak jacka był strasznie #!$%@?ący. Ten fastport od sony ericssona się bardzo szybko wyrabiał i wypadał potem z lewej albo prawej strony i rozłączało. W telefonach z rynku wtórnego ten porcik potrafił być tak #!$%@? że ładowanie działało tylko jak się położyło telefon na płaskim i się go nie dotykało. A wracając do tego w950 to musiałem go sprzedać bo mi
Quazu - @ChrystusChytrys: Miałem w950, na tle innych telefonów miażdżył dźwiękiem, al...

źródło: comment_1580987768hkf5D7JNUDUkvIrKMPcMHV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz