Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Witam Wykopowiczów,
Jutro szykuje się pierwsza od dawna randka. Postanowiłem, że chce być gentelmenem, który chce się dobrze bawić, czyli śmiać się i gadać, gadać i śmiać się.

Problem w tym, że nigdy nim nie byłem i #!$%@? mnie brak powściągliwości i taktu, prostactwo i chamstwo.

Powiedzcie coś co pomoże mi zachować twarz. Od randki-spotkania niczego nie oczekuję ani teraz, ani później. Chcę się tylko dobrze bawić, a dama by czuła się doceniona.
#podryw #podrywajzwykopem #flirt #przegryw #wygryw #porady
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spinel: dziekowa wielką za słowa wsparcia
Właśnie też pomyślałem sobie, że będę mówił tylko to co lubię, w sensie że wszystko mi się podoba. Polityka religia itp, masz absolutną rację.
Pomocniczo wypisałem sobie listę tematów, żebym mógł pamięcią wrócić do tej kartki papieru i w chwili krępującej ciszy coś zapodac:d
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wasilewp: spoko mordeczko. Ogólnie dobry ze mnie chłopak. Zdałem sobie tylko sprawę ze swoich ukrytych cech, których z pozoru we mnie nie zobaczysz, ale które dystansują mnie od ludzi.

spinel, to tak- majstersztyk. Musi coś wiedzieć więcej, tylko się nie dzieli:d
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spinel: jutro skrobne kilka słów dla potomności, ale było dobrze.. bo tak mi powiedziała po powrocie do domu.. albo teraz skrobne

Początek w moim odczuciu ekstra, przeszliśmy się, wymieniliśmy się spostrzeżeniami i znaleźliśmy kawiarnie, herbaciarnię.. czytadło w centrum Wawy. I byliśmy tam sami, tylko my. Było wygodnie. Na początku myślałem, że usiądziemy naprzeciwko siebie, ale ona zamiast usiąść przodem do szyby, ja tyłem, usiadła obok mnie, tyłem do szyby, na kanapie.
@PoczestujPapierosem mówiłeś o chamstwie i braku taktu, ale w stylu wypowiedzi kompletnie tego nie widzę. Wręcz przeciwnie - miło się czyta Twoje wypowiedzi.

Niestety muszę Cię zmartwić, ale ja nigdy dużo dalej nie zaszedłem w tych sprawach. Cieszę się, że moje rady mogły pomóc, ale są to uniwersalne zasady kultury które działają zawsze i wszędzie, stąd ich skuteczność.

Dlatego powstrzymam się od kolejnych rad na kolejne spotkanie i życzę powodzenia. Trzymaj tak