Wpis z mikrobloga

Hej, #windows10 #microsoft

Dostałem info w korpo o konieczności zmiany hasła domenowego zmieniłem, ale coś moje konto domenowe się blokowało. HD zrobił restart hasła, ale nie mogę teraz wykonać zmiany hasła. Cały czas info, że nie spełnia warunków minimalnych co jest bullshitem oczywiście bo nie raz zmieniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Magazyn poświadczeń wyczyszczony
2. WIFI korpo zapomniane.
3. gpupdate zrobiony.

Kurłaaa co to może być? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? MS, AD? A może wszystko na raz. Help! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RitmoXL: zapewne minimum password age na 1 dzien lub więcej. MS ma rekomendacje żeby nie wygasać haseł użytkownikom regularnie, ale polityka pewnie pamięta czasy Windowsa NT. Spróbuj jutro zmienić
@Xuxire: @Koliat: HD sprawdził, podobno byłem w innej grupie niż mój komp ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Mam sprawdzić dziś pod koniec dnia hasło albo jutro rano. Także pewnie wasza teoria jest słuszna.
@RitmoXL: oczywiscie, ze jestes w innej grupie. Grupie userow, a komputer jest w grupie komputerow.

Przyczyna juz podana jest wyzej i nie rozumiem, ze Windows nie jest w stanie podac takiej informacji czarno na bialym. Jak zmieniles haslo dzis, to jako zwykly user najwczesniej zmienisz haslo jutro.