Wpis z mikrobloga

@obuniem: po tygodniu już można #!$%@?ć, uwierz mi że nikomu nie życzę takiej roboty, po przyjściu do domu jestem mega zmęczona nic nie robieniem i mam poczucie że marnuje tu czas i się nie rozwijam( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Djabloo2 masakra, pracuję tak w przeciągu ostatniego roku już w drugiej firmie pod rząd, a jeszcze wcześniej zwolniłem się, bo chciałem rozwoju, ale tam przynajmniej miałem co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z obecnej też mam ochotę pójść gdzieś dalej, ale tym razem dobrze się zorientuję czy szukają rzeczywiście kogoś do pracy, czy tylko po to żeby zajmował miejsce
  • Odpowiedz
@DoIores: po dwóch latach właśnie zwolniłem się z pracy, w której przez 8 godzin się schylałem, przeciągałem ciężkie rzeczy, wysłuchiwałem #!$%@? grażyn, nie mogłem się usiąść. po przyjściu do domu również byłem mega zmęczony i uważałem, że marnuję czas
także chciałbym pracę w której mam chwilę spokoju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cephalopoda_Ammonoidea: dobre porównanie u mnie wychodzi 80 % oglądania yt, internetów fejsbokow, i innych hobistycznych tematów, że czasem już aż mam wrażenie że wszystko zobaczyłem i oglądałem i czytałem. Ale tak to jest jak jest chwilowy przestój w pracy( ͡° ʖ̯ ͡°). Człowieka bardziej męczy siedzenie czy tam leżenie niż, PRACOWANIE
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: pracowałam 2 lata w sklepie stojąc po 11h na nogach, rozpakowywałam towar itp, uwierz mi że wiem co to praca, oczywiscie jestem kobietą więc nigdy nie pracowałam w kopalni ani na magazynie ale w tamtej pracy przez całą zmianę można było usiąść tylko 2 razy, a jak byli klienci to nawet ani razu bo jadło się w biegu między obsługiwaniem klientów
wszyscy ktorzy narzekają na pracę fizyczną niech sobie
  • Odpowiedz