Wpis z mikrobloga

Ktoś się spotkał z zapachami Aarona Terence Hughes? Ostatnio natknąłem się na gościa jutubach i właściwie to nie wiem czy gość wypuszcza rzeczywiście coś spoko i oryginalnego, cena za jego "slut" to 55 funtów (o ile trafi się na wypust bo wszystko schodzi od razu), to sporo kasy, ale w porównaniu do marki Jeremiasza to spoko cena xD
#perfumy
  • 8
@alvaro1989: on z tego co go słuchałem to uwielbia zapachy orientalne :d też jestem ciekaw co on takiego tworzy :d ostatnio klasycznego le male chwalił za budowę ale nie miałem czasu obejrzeć co miał na myśli :d
@czlowiekproso: Tez przypadkiem ogladalem filmy z nim jak recenzowal w ciemno zapachy i dobrze sie to ogladalo, ale co do jego tworow to nie jestem przekonany

Najbardziej mnie rozbawilo "this smells like an old boring tom ford fragrance" jak mu dali tuscan leather XDD
@d___b: już to ktoś tłumaczył, że perfumiarz nie musi znać w ogóle zapachów, że coś tam coś, że on musi znać składniki i kompozycje, zasady, procesy. Ja się z tym totalnie nie zgadzam. Jak chcesz być dobry w swojej dziedzinie, musisz znać rynek. Jeśli budujesz samochody, to musisz się orientować co oferuje taki VAG czy PSA. Jeśli się tak nie dzieje, to powstają samochody, których nikt nie chce kupować bo nie