Wpis z mikrobloga

GeForce NOW oficjalnie wychodzi z bety. Darmowe granie w sesjach po 1h lub 25zł/msc za nieskrępowany dostęp i moc #rtxon ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Strona: https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/
Wiecej na blogu: https://blogs.nvidia.com/blog/2020/02/04/geforce-now-pc-gaming/

#nvidia #komputery #ios #android
yousouyou - GeForce NOW oficjalnie wychodzi z bety. Darmowe granie w sesjach po 1h lu...

źródło: comment_1580835846xkLSKx0KWbPLz1MkLfMxD0.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yousouyou: kolejna google stadia (tylko trochę lepsza bo łączy cię z biblioteka gier które już masz). Słabo, do xClouda + Xbox Game Pass nie ma nawet podejscia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@only: ta, ale jest to obecnie faza testowa. Zreszta możesz mieć tableta i podłączyć go do TV i masz normalna konsolkę. Zgaduje że w przyszłości wystarczy jakikolwiek Xbox.

Zresztą trochę abstrakcja jest dla mnie kupowanie czegoś takiego na normalnym PCcie. Może i NVIDIA daje rtxa i w ogóle ale daje też input lagi no I zwyczajne lagi.

Szczególnie że te gry w bibliotece swojej już masz - znaczy prawdopodobnie możesz
  • Odpowiedz
Zresztą trochę abstrakcja jest dla mnie kupowanie czegoś takiego na normalnym PCcie. Może i NVIDIA daje rtxa i w ogóle ale daje też input lagi no I zwyczajne lagi.


@Wiosen: po kablu i jeśli masz blisko serwerownie nie ma takiej tragedii, możliwe jest nawet poniżej 100ms między naciśnięciem przycisku a akcją na ekranie. Na załączonym screenie tester uzyskał takie wyniki przy pingu 25ms, czyli jeszcze trochę zapasu jest do zyskania
only - > Zresztą trochę abstrakcja jest dla mnie kupowanie czegoś takiego na normalny...

źródło: comment_1580844016ig54w8Y7e1YSVaDfKQSzwa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@yousouyou: Potestowałem sobie przez tą godzinę na Dark Souls 3 (to nie ma chmury steam? xDD) i dla mnie bomba. Ustawienia na max, wszystko płynnie, tylko 2 razy mi coś zacięło, ale to równie dobrze mogła być wina po stronie mojego łącza. Dla niedzielnego gracza jak ja, gdzie kupno super kompa raczej jest daleko wśród priorytetów finansowych to całkiem spoko opcja. Rozumiem, że darmowa wersja ma tylko tę wadę, że
  • Odpowiedz