Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie że Polska to otwarty i tolerancyjny kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A za myśli samobójcze nastolatków odpowiadają organizacje LGBTQWERTY które MĄCĄ IM WE ŁBACH I TWORZĄ ZMYŚLONE PROBLEMY.

Jak wiadomo w normalnej zdrowej heteroseksualnej katolickiej rodzinie takie problemy nie występowały, ale przyszło lewactwo i zrobiło sztuczny problem, ubrało chłopców w sukienki i już im się całkiem #!$%@?ło jaką mają płeć więc stwierdzili że się zabiją.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #lgbt
Kozajsza - Pamiętajcie że Polska to otwarty i tolerancyjny kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A za m...

źródło: comment_1580814509jCrSz4rWlFnuRM9Unmz0Jm.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
Polska to nie jest tolerancyjny i otwarty kraj, i bardzo #!$%@? dobrze.


@w2kn2e: Mnie jakoś #!$%@? nie cieszy fakt że można dostać w zęby za chodzenie z chłopakiem / dziewczyną za rekę (w przypadku osób homo) albo ubranie zbyt kolorowej koszulki (bo przecież kojarzy się z LGBT). Nie wiem jak można w ogóle cieszyć się z tego że twój kraj nie toleruje innych opinii.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Polska to może kiedyś, przed rozbiorami, był tolerancyjny i otwarty kraj - jak na ówczesne standardy. Teraz za dużo mają do powiedzenia takie prawackie bydlęta, które koniecznie muszą kogoś zgnoić. A powód sam się znajdzie. Jak nie byłoby głośno o LGBT, to przyczepiliby się do czegoś innego...
  • Odpowiedz
To jest tak głupie że nie jestem pewien czy dobry troll czy jednak prawak...


@Kozajsza: Widać żeś młody i nie zdajesz sobie sprawy, że kultura mentalność, skojarzenia i stosunki społeczne były kilkadziesiąt lat temu zupełnie inne niż dzisiaj i problemy młodzieży też były inne. To jest dla ciebie głupie, bo nawet nie potrafisz sobie takiej rzeczywistości wyobrazić. Oczywiście sprowadzanie wszystkiego do LGBT to przesada, bo problem jest dużo głębszy, a LGBT
  • Odpowiedz
poglądy nawołujące do nienawiści krzywdzą


@hyperballad: Chętnie się dowiem jakie to poglądy nawołują do nienawiści i w jaki sposób kogokolwiek poglądy mogą krzywdzić. Myślałem że dopiero wcielanie ich w życie.
  • Odpowiedz
Oni mają mniej zmartwień, bo nie widzą prawdziwych problemów.


@Zashi: Jedynym prawdziwym problemem jest lewacka ideologia. Ze wszystkimi innymi sobie poradzimy.
  • Odpowiedz